Nedostatok zasadnutí kvôli Corone

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    mein leben
    Účastník

    Ahoj priatelia

    Bez neurčitého zasadnutia nemôžeme nič urobiť.

    Minulý mesiac má môj priateľ nemecké dieťa, požiadal o povolenie na pobyt na dobu neurčitú a absolvovali 6-mesačné sedenie na koróne, myslím, Fiktionsbescheinigung. Teraz moja otázka znie, že môj manžel je nemecký občan a požiadal som o neurčitý čas.Bývam v Nemecku už 3 roky s manželkou, bude sa mi to dávať aj 6 mesiacov? Čo mám robiť, ak dajú 6 mesiacov? Napokon, zo zákona mi musia dať donekonečna po 3 rokoch

    yenicerixnumx
    Účastník

    Chcem to vysvetliť na príklade od seba. Nemecké zákony sa na cudzincov nevzťahujú vždy.
    Za 2,5 roka som mal neurčité sedenie.
    Mal som jazykový certifikát b1. Od štátu som nedostal nijakú pomoc. Bol tam nefristetový vertrag. a pokračoval som v aktívnom kurze b2, dal som aj ten dokument. moje dieťa tam vtedy nebolo.
    Ak máte tieto dokumenty, dostanete reláciu Nerobte si starosti, nič jej nemôže zabrániť. ale možno nie si schopný to získať, ak nie si.

    Oberfrance
    Účastník

    Na neurčitý čas,

    S bydliskom v Nemecku so svojím nemeckým občanom najmenej 3 roky,
    Máte certifikát B1,

    a musíte mať prácu Vollzeit bez ohľadu na štát.
    Ak sa všetky tieto podmienky spoja súčasne, môžete požiadať o časovo neobmedzené sedenie. Ak chýba čo i len jeden, dajú sa načas.

    Blíženci
    Účastník

    Ahoj priatelia

    Bez neurčitého zasadnutia nemôžeme nič urobiť.

    Minulý mesiac má môj priateľ nemecké dieťa, požiadal o povolenie na pobyt na dobu neurčitú a absolvovali 6-mesačné sedenie na koróne, myslím, Fiktionsbescheinigung. Teraz moja otázka znie, že môj manžel je nemecký občan a požiadal som o neurčitý čas.Bývam v Nemecku už 3 roky s manželkou, bude sa mi to dávať aj 6 mesiacov? Čo mám robiť, ak dajú 6 mesiacov? Napokon, zo zákona mi musia dať donekonečna po 3 rokoch

    Dobrý deň, žijem 3 roky v Nemecku s manželkou, nemeckou občiankou ako ste vy. Keď som prvý krát prišiel, mali trojročné sedenie a minulý mesiac bol hore. Moja žena povedala, že aj keď je termín 3 - 1 dni, nebude problém prihlásiť sa. Samozrejme, že bol trochu uvoľnený, podali sme si žiadosť 2 - 1 dni pred koncom obdobia, ako povedal, a proces trval 2 týždňov, takže dočasne absolvovali 6-mesačné Fiktionsbescheinigung, kým mi neprišla karta na sedenie, aby sme neboli obeťou. Keďže som dokončil svoje 6 roky, prihlásil som sa na neobmedzené sedenie a povedali, že to dajú, iba si vyžiadali niekoľko ďalších dokumentov. Požiadali teda o výplatu mojej manželky, pretože nepracujem. Nebojte sa, myslím, že sa pokúsite znova dostať do kancelárie cudzincov.

    Nesibe of
    Účastník

    Musíte načerpať inšpiráciu na dobu neurčitú?

    yenicerixnumx
    Účastník

    Musíte načerpať inšpiráciu na dobu neurčitú?

    Nie, netreba.

    bezcitný
    Účastník

    Myslím si, že je logickejšie požiadať o občianstvo namiesto bezpodmienečne. Tí, ktorí si myslia, že občianstvo majú, by mali preskočiť jeho trvanie a požiadať o občianstvo po 3 rokoch. Toto je moje odporúčanie.

    revoltblue
    Účastník

    Nie je to vaše dočasné sedenie, ktoré poviete Fiktionsbescheinigung .. dajú vám sedenie .. je to dočasný dokument, ktorý sa spravuje do doby, než získate povolenie na pobyt (niečo ako vodičský preukaz) .. zvyčajne dávajú na 3 mesiace .. ale dávajú je to o 6 mesiacov, pretože existuje pandémia .. účelom je voda .. vy Teraz ste sa prihlásili na neurčité sedenie a dostali ste ho .. ale vaše sedenie sa končí o dva týždne .. tak čo potom budete robiť? Je to dočasný dokument, ktorý preukazuje, že máte schôdzku. Fiktionsbescheinigung .. Keď prídete, váš občiansky preukaz nebude vôbec platný .. Váš list príde čoskoro, poďte si občiansky preukaz.

    mein leben
    Účastník

    Ďakujem vám chlapci, požiadali ma a moju manželku o trojmesačný lohn Abrechnung, ktorý som poslal. Je to už mesiac, zatiaľ žiadne správy 🙈

Zobrazujem 8 odpovedí – 1 až 8 (celkom 8)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.