MÔŽEM DOSTAŤ DETI DO NEMECKA

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.

    Dovoľte mi, aby som najskôr zhrnul PRIATEĽOV 1 ROKY, KTORÉ SOM V REMECKU V REME SPOJTE moje manželstvo moje ILA GELDINIZ prvé dievča v mojom manželstve v Turecku VEK MALÉHO A ZEMNUTEJ MATKY ETT. PRACUJEM V VOLLZEIT TU TU NEMUSEM POMOCI ZO STAVU ČO MUSÍM UROBIŤ, ABY SOM PRINiesol DETI? AKÉ SÚ PODMIENKY?

    bezcitný
    Účastník

    Idete na zahraničný úrad, pozrú sa na príjmovú situáciu atď. Hovoríte, že ak váš súčasný manžel a plat vašich dvoch postačujú ich budúcim deťom, zahraničný byt to skontroluje a vypočíta VS variabilitu podľa stavu. Môžete to bez problémov ukázať, nemôžete to priniesť, ak majú deti 18 rokov, chcel som, aby ste to vedeli aj vy.


    Veľmi tşk by naše platy stačili, myslím si, že celkom 3100 euro výnosy, ale chcel som sa dozvedieť niečo iné, čo chceš, ak by som ťa chcel pripraviť ísť domov ním sq bakiyolarm čuduj sa alebo je v auslandebehor zahraničné pobočky tu v je potrebné použiť konsolosluktanm z turkiyede

    bezcitný
    Účastník

    Odkiaľ. Musím podať žiadosť, moje informácie. Nie, váš plat je dostatočný. Pozerajú sa na veľkosť bytu, ak si dobre nepamätám, malo by to byť 15 metrov štvorcových na osobu, nie som si istý, takže 70-metrový dom bude stačiť.

    miacollogne
    Účastník

    Ohláste situáciu v Mládeži a povedia vám, čo sa vyžaduje

    že omerumutes
    Účastník

    Grundsätzlich ist es unerheblich, ob der in Deutschland lebende Ehepartner die deutsche Staatsangehörigkeit besitzt oder selbst Ausländer mit Aufenthaltserlaubnis ist. Wenn derjenige hier lebende Ehepartner / Kind deutsch ist, ist der Zuzug im Ergebnis einfacher.

    Spravidla sa od dieťaťa nevyžaduje zlúčenie rodiny, nevyžaduje sa povolenie na pobyt a nielen rodičia detí, ale aj rodičia môžu mať z rodičov výhody pri zlúčení rodiny, takže ja odporučiť, aby ste najskôr preskúmali zlúčenie rodiny s dieťaťom.

    Týmto spôsobom budete mať voľnú cestu ako zákonné právo, pretože vo všeobecnosti musia dodržiavať to, čo je napísané v nasledujúcom odseku "§ 29 AufenthG - Familiennachzug zu Ausländern". Samozrejme, spolu s týmito zákonnými právami určite chcem dokumenty týkajúce sa všetkých opatrovníckych práv detí v Turecku.

Zobrazujem 5 odpovedí – 1 až 5 (celkom 5)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.