Je to nemecký tak ťažký?

> fóra > Otázky a odpovede o nemeckých lekciách > Je to nemecký tak ťažký?

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    trhne
    Účastník

    Ahoj priatelia,

    Som v Nemecku asi 10 mesiacov, idem na kurz Deutsch A1. Kurz sa končí, ale je toľko vecí, ktorým nerozumiem, že nemôžem napísať ani Brief. Asi neprejdem 4-stupňovým čítaním, písaním, hovorením a počúvaním, ktoré bude mať budúci týždeň skúšku. Som veľmi rozrušený, nemôžem si zhromaždiť problémy do svojej hlavy. Chystám sa vystrašiť .. />:(” title=”>:(” class=”bbcode_smiley” /></p>
                                            </div>
                </div>
            </div>
        </div>       
    </li>
</ul>


		
		
			

			



<ul id=

    CIPET
    Účastník

    Ahoj.
    Jeho gramatika je v skutočnosti úplne založená na memorovaní. Ale nezúfajte. Osvedčenie A0 som dostal memorovaním od 29 do 1 dní. Momentálne navštevujem kurz B1 v Nemecku. Tí, ktorí neovládajú svoj rodný jazyk, sa nemôžu naučiť iný jazyk. . Ak je vaša úroveň tureckej gramatiky dobrá, proces sa skráti. Veľa šťastia.

    trhne
    Účastník

    Ahoj.
    Jeho gramatika je v skutočnosti úplne založená na memorovaní. Ale nezúfajte. Osvedčenie A0 som dostal memorovaním od 29 do 1 dní. Momentálne navštevujem kurz B1 v Nemecku. Tí, ktorí neovládajú svoj rodný jazyk, sa nemôžu naučiť iný jazyk. . Ak je vaša úroveň tureckej gramatiky dobrá, proces sa skráti. Veľa šťastia.

    Ďakujem za Váš komentár. Môj problém s nemčinou je v skutočnosti to, že rozumiem slovám atď., Ale neviem si to spojiť v hlave, v dlhých vetách som veľmi zmätený. Pozrime sa, čo ukáže čas

    trhne
    Účastník

    Nebolo toho toľko ako som si v hlave nadvihla, skúšku som zvládla ďakujem veľmi pekne potlesk :) jupí :)

Zobrazujem 3 odpovedí – 1 až 3 (celkom 3)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.