Nebojte sa odpadovať% 100 Pomáhame vám so zárukou, A1 skúška

> fóra > Zdieľanie o nemeckom jazyku A1, A2, B1, nemecký KPDS, KPSS a iné nemecké skúšky > Nebojte sa odpadovať% 100 Pomáhame vám so zárukou, A1 skúška

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    netalman by
    Účastník

    Kvalitou súkromného doučovania v Istanbule starostlivo pripravujeme kurzy nemčiny na všetkých úrovniach pre skúšku A1.
    Nie je dôvod, prečo nemôžete úspešne absolvovať skúšku A1.
    Garantujeme 100% priechod.
    Špeciálna možnosť zľavy pre členov almancaxu.

    Tel: 0216 332 3067

    saskinxnumx
    Účastník

    Nemčina posiela aj nás, nech Boh žehná nemčinu

    Serpil kvetina
    Účastník

    Presne suhlasim, vdaka ziadnemu kurzu som nevstúpil s vedomosťami almancax a vyhral.

    Nebahat Gunebakan
    Účastník

    Posypeme môj drahý...
    Kurz, ktorý som absolvoval v nemčine, a vďaka vám som túto stránku odporučil svojmu učiteľovi.
    Viete, že som išiel nesprávnym smerom a zlyhal.

    Ak odporúčam svojho učiteľa, ktorému veľmi dôverujem, odtiaľto priateľom, som šťastný.

    Absolútne súhlasím, almancax je veľmi dobrá stránka a nech Boh žehná všetkým za ich pomoc a príspevky.

    Nemal by som však zabúdať, že by som bol rád, keby som mohol kurz odporučiť a s pokojom pomôcť svojim známym, ktorí nemajú infraštruktúru a chcú absolvovať kurz ako ja...

    netalman by
    Účastník

    Priatelia ahoj,

    Kurz zlúčenia rodiny A1 v žiadnom prípade nie je bežným kurzom nemčiny. Je potrebné ho pripraviť špeciálnym systémom. Preto by ste namiesto bežného kurzu mali určite pracovať s ľuďmi, ktorí skúšku a jej systém dobre poznajú, sú odborníkmi v tejto oblasti, dobre ovládajú nemecký jazyk a nemeckú kultúru úzko poznajú. Takto budete na skúšku pripravení naraz a za krátky čas.

    Ako spomenul väčšina jeho priateľov, mnoho inštitúcií a ľudí, ktorí učia na tomto predmete mimo Goetheho inštitútu, sa pripravuje na skúšku bez výučby nemeckej gramatiky jednoduchou taktikou memorovania. Ale som absolútne proti. Pretože keď naši ľudia idú do Nemecka, sú tam tiež. Aspoň áno, čaká ich aspoň tento náročný a dlhý proces. A ako všetci vedia, tí, ktorí nerozumejú dvakrát 2, nerozumejú 2 krát vôbec 25. Moji študenti odtiaľ volajú a hovoria: Boh ťa žehnaj, vďaka infraštruktúre, ktorú sme dostali, vynikáme medzi ostatnými stážistami, nemáme žiadne ťažkosti.

    Taktiež dávam prípravný kurz A1 na 2 časti. 1. časť jednotka jednotka spracovanie tém, výučba, Grammatik, 2. časť prípravná fáza, a to písanie listov, príklady formulárov, počúvanie, čítanie, príprava na hovorenú časť.

    Používame veľmi podrobnú knihu, ktorú som napísal sám a v ktorej môžu okrem kníh odporúčaných a prečítaných autorizovanými inštitúciami, ktoré skúšky vykonávajú, a tiež rôznych kníh, vyhrať skúšku aj ľudia, ktorí majú ťažkosti s porozumením a štúdiom. doplňujúce materiály, ktoré uľahčujú učenie. Napríklad jeden z mojich študentov vypadol z 3. ročníka základnej školy Bingöl, mal 27 rokov a bez problémov vyhral.

    Ak prichádzate pravidelne na všetky triedy a plníte všetky zadané domáce úlohy, zaručujem, že skúšku zvládnete na jeden pokus, Alahovým dovolením. Uveďem príklad: Moji študenti získajú po 25 bodov v oddeleniach Schreiben (list a forma) a Sprechen (hovoriaci) a získajú 25 z 24.90 v každej časti a všetci sú certifikovaní certifikátmi.

    Skúška je navyše jednoduchá, ale nemusí byť úspešná, ak sa nedosiahne správne miesto. Máme tu veľa priateľov, dovoľte im vysvetliť, každý, kto skúšku urobí, sa bude pýtať jeden druhého, dokonca aj učitelia sa pýtajú, koľko vstupov, konkrétne 2., 3., 4., 5. krát.

    Na záver by som chcel odporučiť a požiadať vás o návštevu našej stránky, kde sa moji študenti podelia o svoje skúsenosti a skúsenosti so skúškou A1 a prečítajú si referencie.  http://www.netalmanca.com

    Myslite dobre a urobte zdravé rozhodnutie, aby ste skúšku zvládli ľahko a s pevným základom, bez bolesti hlavy. Zverte sa Alahovi, dovidenia.

    netalman by
    Účastník

    Absolvovatelia poslednej skúšky z nemeckého jazyka Goetheho inštitútu A1:

    Moonlight s **** 93
    Murat Ö **** 85
    Ertan s**** 82
    şükrü ş **** 74
    Sabri Ü*** 61
    Sani K********** 60

    Vďaka bohu všetci prešli, nemáme žiadne prehry, opäť na zdravie :) tanec :) yuppi :) okey :) halayy :)

    Ahmet Yildiz
    Účastník

    [img]https://[/img]Predtým som chodil na súkromné ​​hodiny od majiteľa veľkej inštitúcie Keď som absolvoval skúšku, bol som oficiálne v tme. Videl som, že som sa nič nedozvedel, bol by som za peniaze, ktoré som dal, alebo by som svoj čas spálil preč od svojej ženy za svoj stratený čas. Potom som prehľadal veľa kurzov a moje ústa boli raz zranené. Elif Hoca som našiel s mojím výskumom mimo formulárových stránok v NEMčine. Po prvej hodine som si bol istý, že som na správnom mieste. Keď som robil skúšku, prišlo mi to také ľahké, dokonca som si povedal na detskej skúške, pretože som všetkému rozumel a rozprával som sa. Verte tomu, že učiteľ ukáže cestu, učiteľ dá správnu taktiku učenia a vy budete pracovať. Preto v rečníckej časti volám profesora Elifa Hocamu, dvaja z profesorov na skúške medzi nimi hovorili po nemecky. Rozumel som všetkým, aby nám nerozumeli, a dokonca boli prekvapení. :) Pri príprave sme mali z Almancaxu veľký úžitok. Nech ich Boh žehná. NETALMANCA Milá Elif, nech ťa Boh žehná. Dnes mi prišli výsledky skúšok a dostal som 83. Dovoľte mi tu napísať, že ak môžete povedať Boh vám žehnaj priatelia, ktorí hľadáte, napokon, všetci ideme na kurz za rovnakým účelom. Vopred vám želám úspech. tlieskať:) tlieskať:) tlieskať:) potom to trepať do Turecka takto halayy:) halayy:) halayy:) trepať. Ste jediná svojho druhu, učiteľka Elif.

    Ahmet Yildiz
    Účastník

    [img]https://[/img]Predtým som chodil na súkromné ​​hodiny od majiteľa veľkej inštitúcie Keď som absolvoval skúšku, bol som oficiálne v tme. Videl som, že som sa nič nedozvedel, bol by som za peniaze, ktoré som dal, alebo by som svoj čas spálil preč od svojej ženy za svoj stratený čas. Potom som prehľadal veľa kurzov a moje ústa boli raz zranené. Elif Hoca som našiel s mojím výskumom mimo formulárových stránok v NEMčine. Po prvej hodine som si bol istý, že som na správnom mieste. Keď som robil skúšku, prišlo mi to také ľahké, dokonca som si povedal na detskej skúške, pretože som všetkému rozumel a rozprával som sa. Verte tomu, že učiteľ ukáže cestu, učiteľ dá správnu taktiku učenia a vy budete pracovať. Preto v rečníckej časti volám profesora Elifa Hocamu, dvaja z profesorov na skúške medzi nimi hovorili po nemecky. Rozumel som všetkým, aby nám nerozumeli, a dokonca boli prekvapení. :) Pri príprave sme mali z Almancaxu veľký úžitok. Nech ich Boh žehná. NETALMANCA Milá Elif, nech ťa Boh žehná. Dnes mi prišli výsledky skúšok a dostal som 83. Dovoľte mi tu napísať, že ak môžete povedať Boh vám žehnaj priatelia, ktorí hľadáte, napokon, všetci ideme na kurz za rovnakým účelom. Vopred vám želám úspech. tlieskať:) tlieskať:) tlieskať:) potom to trepať do Turecka takto halayy:) halayy:) halayy:) trepať. Ste jediná svojho druhu, učiteľka Elif.

    wisdomkilickan
    Účastník

    Bol som niekto, kto už predtým ľutoval, že šiel do slávnej inštitúcie. Svoju učiteľku a pani Elif odporúčam tiež všetkým, ktorí sa chcú učiť nemecký jazyk, najmä tým, ktorí uvažujú o príprave na skúšku zlúčenia rodiny! ..
    Je to skutočne dobre vybavený a odborný učiteľ vo svojom odbore.Nepredáva sny ako iné Kurzy, ste stále pri sebe a skutočne SA NAUČÍTE po nemecky.
    Aj keď som predtým nevedel po nemecky, pomohol nám prejsť s vysokým skóre na jeden záťah... Hovorím, robte presne to, čo hovorí, že stačí...
    Veľkou výhodou je aj to, že je úprimný a teplokrvný a že sa za vás neustále modlí! ..
    Prajem všetkým úspech, navrhujem vám, aby ste si vybrali Elif GÖRGÜLÜYÜ bez toho, aby ste o tom premýšľali.
    K ELiF HAnima som sa dostal vďaka NEMČINE. Ďakujem. NEMČÍ úradníci ďakujem za CD.

    netalman by
    Účastník

    23. decembra 2011 Výsledky skúšky Goetheho inštitútu:

    Legendárny rozkaz

    Hikmet Kilickan 91
    Mustafa Kadi 82
    Memduh Gungor 74
    Môže Doğan 81
    Gokhan Örs 82
    Záves Buse 86

    Všetkým z celého srdca blahoželám a ďakujem za vašu tvrdú prácu.

    erman_bdr
    Účastník

    Som medzi tými, ktorí sa učili od môjho učiteľa. Poviem, že sa môžete slepo spoľahnúť na čistú nemčinu. Bol by som rád, keby sa kurz ešte neskončil. :) Poznámka: Kto jedáva tieto mandarínky? jupí :)

    netalman by
    Účastník

    : haha:: haha:: haha:: haha:: haha:: haha:: haha:

    Môj drahý, znova si ma veľmi rozosmial. Nech je s vami Allah tiež spokojný, som veľmi rád, že vás poznám.
     

    Kamarát to nespomenul, ale napíšem to Goethe Institut A1 Výsledok skúšky: 85
    Ešte raz gratulujem.

    tymnn
    Účastník

    prepáčte priatelia, ale preháňate. V mojich očiach je človek, ktorý rozumie tomu, o čom profesori na skúške hovoria, na takej úrovni, aby získal úplné skóre. Pozri si ten rozpor: Rozumel som dokonca učiteľom, ale dostal som 80. Okrem toho sa tu stupňuje bolesť zo strany našich učiteľov, ktorí učia iba memorovaním. žiadny minulý čas, žiadne spojky. Neexistuje žiadny präpositionen. škoda peňazí, ktoré dostaneš.

    guru
    Účastník

    ale v kurze a1 sa minulý čas a spojky aj tak nepoužívajú, to je ďalšia fáza.

Zobrazujem 13 odpovedí – 1 až 13 (celkom 13)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.