získať neobmedzenú reláciu bez B1

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    sanseyy
    Účastník

    Ahoj priatelia,

    Zijem v Nemecku uz 7 rokov. Som vydatá za nemeckého občana, máme dve deti a sú to nemeckí občania. Pracujem ako IT vo veľmi dobrej nemeckej spoločnosti a dobre zarábam. Žiaľ, z nejakého dôvodu som nemohol získať certifikát B1. Z týchto dôvodov dávajú trvalé sedenie na 1 rok. Nemám čas chodiť na kurz atď. Mám šancu, ak to dám právnikovi? Alebo čo mám robiť?

    yenicerixnumx
    Účastník

    Dobrý deň, žiadal som o občianstvo na konci 6. roku a poslali mi ho späť, lebo chýbal len 1 doklad. Chcú nový, pretože dokument formula1 v Turecku je starý? Keď som predtým žiadal o pobyt na neurčitý čas, nedali mi ho pre nedostatok dokladov. Hádam sa to stane aj vám. Ak nenesiete podmienky, určite nedávajú. Úprimne povedané, nemyslím si, že sa to bude riešiť s právnikom.


    Čakáte 1 mesiac na to, aby ste dostali termín z cudzineckého úradu a 3 mesiace trvá, kým príde karta, znova sa odfotíte, vyplníte prihlášku, je to ťažká situácia. Veľa problémov. Obdobie opakovania končí, znova tie isté transakcie, mám b1, ale dávajú mi 1 rok a 1 rok, lebo som nezamestnaná.

    Ohne idealien
    Účastník

    B1 nie si ty. Je to najdôležitejší z pôvodných dokumentov. Požiadavka B1 s integráciou.

    aras.xnumx
    Účastník

    Dobry den b1 kolko mesiacov ste ukoncili ktoru stat

    Nesibe of
    Účastník

    Dobry den b1 kolko mesiacov ste ukoncili ktoru stat

    B1 nie je ťažké, koľko rokov žiješ v Nemecku? Ak sa budete na skúšku učiť 1 mesiac, budete sa mať dobre. Nepreháňajte to. Kúpil som ho hneď po 1 roku života. Nie je sa čoho báť b1. Na youtube je už veľa informácií, obsahu a tém na skúšku. Zbavte sa toho čo najskôr 😇.

    Nesibe of
    Účastník

    B1 nie je ťažké, koľko rokov žiješ v Nemecku? Ak sa budete na skúšku učiť 1 mesiac, budete sa mať dobre. Nepreháňajte to. Kúpil som ho hneď po 1 roku života. Nie je sa čoho báť b1. Na youtube je už veľa informácií, obsahu a tém na skúšku. Zbavte sa toho čo najskôr 😇.

    štát Bavorsko

    bezcitný
    Účastník

    Zamestnanec v Ausländerbehörde môže prevziať iniciatívu a nájsť vašu nemčinu postačujúcu a dať si schôdzku na dobu neurčitú, ale je tu pravdepodobnosť 1 %. Netreba chodiť na kurz B1, môžeš študovať priamo cez internet a spraviť skúšku, nemáš šancu povedať, že nemáš čas.Ak sa chceš učiť 1 hodinu každý deň, budete pripravení na skúšku za 2 alebo 3 týždne. Nerozumiem, čo je to s právnikom. V Nemecku neexistuje právna prax, neplytvajte peniazmi.

    volkanxnumx
    Účastník

    Ahoj priatelia,

    Zijem v Nemecku uz 7 rokov. Som vydatá za nemeckého občana, máme dve deti a sú to nemeckí občania. Pracujem ako IT vo veľmi dobrej nemeckej spoločnosti a dobre zarábam. Žiaľ, z nejakého dôvodu som nemohol získať certifikát B1. Z týchto dôvodov dávajú trvalé sedenie na 1 rok. Nemám čas chodiť na kurz atď. Mám šancu, ak to dám právnikovi? Alebo čo mám robiť?

    S pozdravom,
    Priatelia spomenuli niekoľko vecí, rád by som ich doplnil.
    Po prvé, v Nemecku zohráva dôležitú úlohu iniciatíva úradníka, ktorý vám robí papiere, žiaľ, niektorí ľudia sa chytia do správ o svojej práci.
    Ak predstúpite pred úradníka, ktorý pozná vaše zákonné práva, máte vo všetkých smeroch náskok 1:0.
    Neviem, ako sú na tom najnovšie právne predpisy. Musím si včas urobiť prieskum, ale čo väčšina ľudí nevie; V Nemecku nič také ako požiadavka na kurz neexistuje.

    Preto svoj certifikát môžete získať zlepšením sa iba vykonaním skúšky b1.

    Pri vybavovaní nemeckého občianstva povedali, že by ste si mali urobiť integračný kurz, tak som povedal, že nie, nie je to povinné, budem sa učiť a robiť skúšku sám, a tak som to aj urobil. ...

    Takže v skratke, ak dôverujete svojej nemčine, ak viete hovoriť pred dôstojníkom a hovoríte po nemecky, keď si uvedomí, že ste nad úrovňou B1, nebude môcť od vás žiadať doklad. je napísané v zákone jasne a jasne!

    Ak vaša nemčina nie je na takejto úrovni, môžete ísť na VHS a zaregistrovať sa na najbližší termín skúšky a získať B1 bez toho, aby ste museli chodiť do kurzu.

    Mfg

Zobrazujem 8 odpovedí – 1 až 8 (celkom 8)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.