Au Pair Nemecko

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    Timoty
    Účastník

    Existujú kandidáti, ktorí zvažujú uchádzať sa o program Au Pair Germany?

    Selin68
    Účastník

    Existujú kandidáti, ktorí zvažujú uchádzať sa o program Au Pair Germany?

    Áno, myslím, ale nemohol som nájsť agenta v Turecku. Existujú priatelia, ktorí mi môžu ponúknuť agenta?

    Timoty
    Účastník

    Áno, myslím, ale nemohol som nájsť agenta v Turecku. Existujú priatelia, ktorí mi môžu ponúknuť agenta?

    Dobrý deň, neviem, či je zakázané odkazovať odtiaľto Timothy Au Pair Môžete to napísať na google. Posielame Au Pair do Nemecka. Existuje niekoľko nemeckých rodín, ktoré chcú v našom portfóliu turecké au pair. Ak si myslíte, môžete nás kontaktovať.

    Selin68
    Účastník

    Dobrý deň, neviem, či je zakázané odkazovať odtiaľto Timothy Au Pair Môžete to napísať na google. Posielame Au Pair do Nemecka. Existuje niekoľko nemeckých rodín, ktoré chcú v našom portfóliu turecké au pair. Ak si myslíte, môžete nás kontaktovať.

    Teşekürler

    Timoty
    Účastník

    Teşekürler

    Ste vítaní vidieť Timoti Au Pair Nemecko

    Selin68
    Účastník

    Kde môžem získať viac informácií o Au Pair Germany?

    Timoty
    Účastník

    Kde môžem získať viac informácií o Au Pair Germany?

    • Byť vo vekovej skupine 18 – 26 rokov
      Aspoň absolventi stredných škôl (pokiaľ možno univerzitný)
      Poznanie nemeckého jazyka minimálne na úrovni A1 a jeho zdokumentovanie.
      (Úroveň A1 je najnižšia úroveň. Tí, ktorí sú na tejto úrovni, by mali vedieť okrem angličtiny na úrovni A1 aj angličtinu na úrovni B1.)
      Nemajú žiadne zdravotné problémy
      Mať čistý trestný register
      Mať skúsenosti s starostlivosťou o dieťa alebo dieťa a dokumentovať to s odkazmi
      Bude zahrnutý do programu najmenej na 6 mesiacov
      Mať kvalifikáciu na získanie víza
      Predtým nebyť au pair v Nemecku
    • [/ Zoznam]
      Komplexnejšie informácie o spoločnosti Google Timoti Au Pair Nemecko Môžete písať a pristupovať k nim na našich stránkach.

    Timoty
    Účastník

    Kde môžem získať viac informácií o Au Pair Germany?

    Chcel by som tiež informovať Au Pairs o tom, čo poskytujú nemecké rodiny.
    Súkromná miestnosť (za predpokladu, že nie je menšia ako 8 metrov štvorcových)
    3 jedlá
    Mesačne min. 260 eur
    50 EUR mesačne na kurz nemeckého jazyka
    Ak kurz nemeckého jazyka nie je v pešej alebo cyklistickej vzdialenosti, rodina znáša náklady na verejnú dopravu.
    Úrazové a zdravotné poistenie
    2 dni platenej dovolenky za mesiac
    1 celý týždeň pol dňa voľna

    Pre viac informácií nás kontaktujte Timoti Au Pair Nemecko Môžete vyhľadávať a oslovovať aj spoločnosť Google.

    Timoty
    Účastník

    Kde môžem získať viac informácií o Au Pair Germany?

    Koľko mesiacov môžete minimálne zostať v Nemecku ako au pair?
    Všeobecne platí, že rodiny chcú minimálne 6 mesiacov. Uprednostňuje sa 12 mesiacov.
    Rodiny, ktoré chcú 3 mesiace, môžu v letných mesiacoch len zriedka ísť von.
    Google na nás Timoti Au Pair Nemecko Môžete dosiahnuť zadaním.

    Timoty
    Účastník

    Kde môžem získať viac informácií o Au Pair Germany?

    Existuje rozhovor s nemeckým vízom Au Pair Germany Visa?
    Na túto otázku neexistuje úplná a jasná odpoveď. Závisí to od uváženia vízového úradníka. Ak máte certifikát domácej úrovne A1 od Goetheho inštitútu (certifikáty vyššej úrovne sú vždy výhodnejšie). Je vysoká pravdepodobnosť, že pohovor bude v turečtine. Tí, ktorí nemajú osvedčenie o znalosti nemčiny, absolvujú pohovor striktne v nemčine. Timoti Au Pair Nemecko Pomôžeme vám s vízom. Môžete nás kontaktovať z našich kontaktných informácií na našej webovej stránke alebo vyplnením formulára žiadosti na našej webovej stránke.

    Timoty
    Účastník

    Áno, myslím, ale nemohol som nájsť agenta v Turecku. Existujú priatelia, ktorí mi môžu ponúknuť agenta?

    Pre rodinu 3 detí (10, 8 a 5 rokov) v Mníchove hľadáme au-pair s minimom nemčiny A2020 na obdobie 12 mesiacov, ktoré sa môžu začať v apríli 1. Pracovná doba je 30 hodín týždenne. 5 dní v týždni. Náplň práce: Doviesť deti do školy a pomôcť matke s ľahkými domácimi prácami Domáce práce nie sú potrebné, pretože za týždeň príde 1 upratovačka. Bolo by dobré, keby mal preukaz, ale nie je to potrebné Doprava je veľmi jednoduchá, pretože sú v Mníchove. Záujemcovia, ktorí majú záujem Timoti Au Pair Nemecko môžu vyplniť formulár žiadosti.

    bezcitný
    Účastník

    Mal by som to nazvať modernou otrockou prácou. Mal som kamaráta na kurze nemčiny a ten prišiel rovnakou cestou, prisahám, že to urobil.Neupaľujte sa pre lásku k Európe. Cieľom je zarobiť na vás peniaze. Pracoval som napríklad v továrni. Boli sme 7 ľudí s mužom, ktorý pracoval ako subdodávateľ. Naša. Hodinová mzda na osobu bola 34 eur, ale za navýšenie nám platili 13 eur. Aj keď sme chceli zarobiť menej, povedal atď. Európania milujú cudzincov, pretože ich lacno zamestnávajú a zarábajú na nich veľa peňazí. Momentálne je rovnaká situácia v Turecku.Zamestnávatelia majú Sýrčanov veľmi radi,lebo neposkytujú poistenie a zamestnávajú ich lacno.Dávajte si na takéto veci pozor a ak sa chystáte do Európy,príďte sa oženiť.Najlepšie je mať doklady a povolenie na pobyt. Inými slovami, nepýtajte sa, čo som robil potom, len malá rada odo mňa...

    zeynepxnumx
    Účastník

    Mala by som to nazvať moderná otrocká práca.Mala som kamaráta na kurze nemčiny a ten prišiel rovnako.Prisahám Bohu, že to urobil.Neupaľujte sa pre lásku k Európe.Cieľom je zarobiť peniaze z vy. Pracoval som napríklad v továrni. Boli sme 7 ľudí s mužom, ktorý pracoval ako subdodávateľ. Naša. Hodinová mzda na osobu bola 34 eur, ale za navýšenie nám platili 13 eur. Aj keď sme chceli zarobiť menej, povedal atď. Európania milujú cudzincov, pretože ich lacno zamestnávajú a zarábajú na nich veľa peňazí. Momentálne je rovnaká situácia v Turecku.Zamestnávatelia majú Sýrčanov veľmi radi,lebo neposkytujú poistenie a zamestnávajú ich lacno.Dávajte si na takéto veci pozor a ak sa chystáte do Európy,príďte sa oženiť.Najlepšie je mať doklady a povolenie na pobyt. Inými slovami, nepýtajte sa, čo som robil potom, len malá rada odo mňa...

    Nesúhlasím s vami. Myslím, že sa nemusíme vydávať za štúdiom jazyka. :))) Tí, ktorí sa chcú stať Au Pair, nemajú záujem učiť sa jazyk alebo zostať pracovať v Nemecku. Takže to nie je láska k Európe, ako hovoríte. Žiaľ, na jazykovú školu nemáme finančné sily. Koľko stojí prenájom izby v Nemecku? Robil som prieskum v rámci jazykovej školy. Týždenne stojí 200 eur, ak k tomu pripočítame stravu a dopravu, presahuje 250 eur. To je 1000 eur mesačne. Ak teda k tomu pripočítame vreckové, ktoré dostávame od rodiny, náš zárobok prácou au pair presahuje 1350 Eur. Myslím si, že 30 hodín je primerané číslo na pracovný čas. Vzhľadom na mzdy poberané v Turecku. Je to ako zarobiť 30 - 8000 TL pre niekoho, kto sa 9000 hodín stará o dieťa. :)) Urobil som si účet, aby som mohol chodiť do jazykovej školy na 12 mesiacov, ročné ubytovanie + životné náklady sa k tomu pripočítajú o 12.000 12 EUR a 20.000-mesačná jazyková škola pridá o 130.000 XNUMX EUR. XNUMX XNUMX TL :))) Na to samozrejme existuje dostatok energie. Ale pre tých, ktorí nie sú dosť, Au pairness môže byť pre mňa spasiteľom. Myslím si, že je to práca, ktorá sa má vykonať na prechodné obdobie. Je tiež veľmi ťažké získať študentské vízum. Je potrebné zdokumentovať, že sa môžete stretnúť s takými vysokými číslami. Študenti nesmú pracovať. Vízum jazykovej školy je teda len pre bohatých :(((Počul som, že je veľmi ľahké získať vízum Au Pair. Nie je potrebné uvádzať nijaký finančný majetok. Je celkom možné praktizovať s rodinou. Rovnaké vzorce v jazykových školách.) :)) Vylepšite svoju turečtinu a minúte 130.000 XNUMX TL. Toto je, samozrejme, môj nápad. Nemám inú možnosť, okrem Au páru. 

    bezcitný
    Účastník

    Bez ohľadu na to, aký si krásny, si halal, nelíši sa od otroctva, videl som jeho živé svedectvo. Vyčistite domov, pozrite sa na deti atď. A potom prišli zistiť, z akého jazyka pochádzajú :) Väčšina z tých, ktorí prídu, zostane iba jazykom. Je to 100 zo 10, ktorí sa prichádzajú učiť. Každopádne nevadí, netreba sa hádať, nechajme opatrovateľku chyžnej priviesť Nemcov lacno žiadny problém 😊

    zeynepxnumx
    Účastník

    Bez ohľadu na to, aký si krásny, si halal, nelíši sa od otroctva, videl som jeho živé svedectvo. Vyčistite domov, pozrite sa na deti atď. A potom prišli zistiť, z akého jazyka pochádzajú :) Väčšina z tých, ktorí prídu, zostane iba jazykom. Je to 100 zo 10, ktorí sa prichádzajú učiť. Každopádne nevadí, netreba sa hádať, nechajme opatrovateľku chyžnej priviesť Nemcov lacno žiadny problém 😊

    Potom zadám 10%, ktoré ste spomenuli. :))) Aj tak sa nehádame. Píšeme len svoje nápady. Ostatní priatelia, ktorí čítajú fórum, čítajú komentáre ľudí s rôznymi názormi. Väčšina z tých, ktorí prídu, zostane, samozrejme, závisí to od ľudí, ktorí prídu. Ak sa zamerajú na dobrú kariéru v Turecku, nebudú tam ochotní zostať nelegálne a pracovať na podpultových prácach. Ak sa naučia svoj jazyk a budú mať dobrú akademickú kariéru, vrátia sa. Potom si, samozrejme, môžu nájsť prácu v zahraničí s oveľa lepšími možnosťami a získať pracovné povolenia legálne. Au Pairing nie je nový program. Robí sa to už 40 - 50 rokov. Ako hovoríš, keby to bolo ako otroctvo, niekde by sa to zaseklo. Nikto nechcel byť au pair. Tiež, ak preskúmate, nielen Turecko, ale aj Dánsko, ktoré má veľmi vysoké príjmy a ekonomickú úroveň; Tohto programu sa zúčastňujú aj dievčatá z krajín ako Fínsko, Švédsko a Nórsko. Inými slovami, ak by to bolo také zlé, nikto z krajín s tak vysokými príjmami by sa tohto programu nezúčastnil. Ale v jednom môžeš mať pravdu. Niektoré násilnické rodiny sa k au pair správajú zle a využívajú ich ako služobníkov. V tomto prípade, ak ste išli s dobrou agentúrou, vaša agentúra chráni vaše práva a zmení vašu rodinu. Ak ste ale išli do rodiny, ktorú ste si našli na internete a rodina nepodpísala zmluvu so žiadnou agentúrou, môžu sa k vám správať ako chcú. Všetky práva Au Pairs sú garantované zmluvami. Rodiny, ktoré to nedodržia, sú z programu vylúčené. Samozrejme, ako som povedal, ak si rodina najme au-pair cez agentúru.Keďže už dlho skúmam, myslím si, že túto tému dobre ovládam. Som proti politike ľudí, ktorí majú problémy priamo očierňovať program. Malo by sa o ňom diskutovať s jeho pre a proti. Niekto môže ležať, niekto nie. Taktiež neexistuje žiadne pravidlo, ktoré hovorí, že ktokoľvek môže pracovať ako au pair. Nedá sa povedať, že je to ľahká práca. Asi nemas velmi rad nemcov :)) Pisal si, ze nemci by mali lacno donasat sluzobky. Ale tu sa k vám opäť nepripojím. Nielen Nemci. Britský ; Američania, Francúzi, Holanďania, dokonca aj Číňania (dnes samozrejme nie hahahahah) si najímajú au pair. Je to celosvetový program.

    Timoty
    Účastník

    Kandidáti, ktorí uvažujú o účasti na programe Au Pair Germany, sa môžu prihlásiť na Goetheho inštitút na test úrovne A1, ktorý absolvujú. Momentálne dávajú najskôr deň skúšky na mesiac máj pre Istanbul. Bude užitočné zostaviť si plány podľa tohto dátumu. Ak chcete získať podrobnejšie informácie o programe, môžete nás kontaktovať ako Timoti Au Pair Nemecko.

Zobrazujem 15 odpovedí – 1 až 15 (celkom 16)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.