Zmena zamestnávateľa podľa zákona Arb

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    Mehmetyilmaz
    Účastník

    Dobrý deň, priatelia.

    Aby bolo možné využiť zákon o Arb, ukladá sa pracovný záväzok tomu istému zamestnávateľovi na obdobie jedného roka.
    S tým istým zamestnávateľom pracujem už 7 mesiacov so spoločnosťou fest vertrag, ale koncom minulého mesiaca sa spoločnosť zlúčila a prepojila s inou spoločnosťou.
    Miesto práce a práca, ktorú som vykonal, zmenili iba názov spoločnosti a za rovnakých podmienok som podpísal nový vertrag.
    Myslíte si v tomto prípade, že by mi arb mohol prospieť?

    Vďaka.

    muhendus
    Účastník

    Čo je Arb, pane?

    Mehmetyilmaz
    Účastník

    Čo je Arb, pane?

    Povolenie na pobyt získané prácou u toho istého zamestnávateľa po dobu 1 roka. 1/80 znamená partnerskú dohodu.

    Ohne idealien
    Účastník

    .

    Mehmetyilmaz
    Účastník

    Ak ste podpísali nový vertrag, nanešťastie uplynie 7 mesiacov. Pretože sviatok práce nebol načasovaný. Keby to bolo načasované, čas, na ktorom by ste pracovali, by sa znova určil a vy by ste boli na vertragu. Aj keď ste na festivale, podpísanie nového vertragu znamená, že spoločnosti nejde iba o zmenu mena, ale o zmenu majiteľa. Ak ste podpísali vertrag, pretože sa zmenil názov, mali by ste napísať, keď ste začali pracovať na svojom vertre, aby to nebolo zbytočných 7 mesiacov. Ak však nič také neexistuje, veľa šťastia vo vašich 7 mesiacoch.

    Firma, s ktorou som spolupracoval, bola dcérskou spoločnosťou siete gmbh a vždy túto spoločnosť zatvorili a pripojili nás k sieti. Poradil som sa s niekoľkými právnikmi, ale nemohol som dostať veľa odpovedí. Bohužiaľ, nie každý právnik to pozná problém.
    Ak to znie, ako ste povedali, meno je veľmi ťažké. Pravdepodobne ma pošlú.
    Ďakujem za tvoju odpoveď.

    Ohne idealien
    Účastník

    .

    Mehmetyilmaz
    Účastník

    Nemusíte sa hneď báť. Ak ste užitočný človek a potrebujete pomoc, neprichádza do úvahy. Idete si robiť svoju prácu, stále do očí bijete. Prajem to najlepšie.

    Nie, môj učiteľ, moja situácia je iná.
    Aby dostali modrú kartu, myslím si, že chcú 52-tisíc ročne brut, moja je okolo 40-tisíc. Takže na modrú kartu nemám právo.

    Ohne idealien
    Účastník

    .

    Mehmetyilmaz
    Účastník

    Prečo nedali unbefristeti? Inšpirovaný občan? Nerobili ste kurz b1 alebo integráciu?
    V akom meste žiješ?

    Ohne idealien
    Účastník

    .

    bezcitný
    Účastník

    Pozdravy poslali turkiyeye žiadny status (ach ideálne, že). Aj keď idete domov osobitne, získate vízum nezávislé na vašom manželovi, pretože s ním žijete 2 roky. Nebojte sa o seba, po 5 rokoch práce ho podáte a kúpite znova. Povedali ste za 69 Eur. Ak získate pomoc za 1 euro, pomoc je pomoc. Či už ste mali 69 alebo nie, teraz ste ich mali vo vrecku. Poďme. Povedal som vám, čo máte robiť s vašou súčasnou situáciou v rámci iného predmetu, zažil som väčšinu toho, čím ste si prešli, aby ste sa toho zbavili. Vďakabohu, že som teraz v poriadku. Môj názor. Život, ktorý žijete, nie je život. Ak si môžete vybrať 10 eur, vezmite si z šeku 1000 eur, stiahnite aspoň svoj plat a urobte, čo hovorím. Ale myslím si, že tvojim problémom je odradenie, neveríš si. Nemôžem vydržať bez inšpirácie. Myslíš. Dajte si to na hlavu v BISMILLAHE Nájdite si ubytovňu atď., Už prichádza pokračovanie. Život je krátky, nie je jasné, čo budeme

Zobrazujem 10 odpovedí – 1 až 10 (celkom 10)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.