DOKLADY POTREBNÉ PRE MANŽELSTVO V NEMECKU.

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    fuk_xnumx
    Účastník

    1. [] Žiadateľ musí mať najmenej 18 rokov

    2. [] Originál dokumentu o výsledkoch základnej gramatiky a fotokópia 2

    (212 340 49 43 pre menovanie jazykových skúšok). (Prijaté osvedčeniami Goethe Institute, TELC, OSD alebo TestDaF)

    3. [] Žiadosť musí byť podaná osobne

    4. [] Formulár žiadosti o povolenie na pobyt 2

    Formuláre žiadosti je možné získať bezplatne zo vstupu vízového oddelenia pred podaním žiadosti alebo z internetovej adresy konzulátu.
    Musí byť vyplnená úplne čitateľnou formou a podpísaná žiadateľom vlastnoručným písmom.

    5. [] 3 kusov Biometrický pas

    Posledný 6 by mal byť vytiahnutý v mesiacoch, aby odrážal posledný vzhľad
    * 45 musí mať veľkosť X X NUMX mm.
    * Tvár by sa mala odraziť z prednej strany, vaša hlavu otvorená a vaše oči sú viditeľné

    6. [] Pas podpísaný, platný najmenej 12 mesiacov od žiadosti o vízum

    Pri vydávaní víz do pasu musí byť na stránkach VISITORS aspoň prázdna strana 2

    7. [] Originál kópie medzinárodného registra žiadateľa a fotokópie

    (Medzinárodný registračný formulár môžete získať od riaditeľstva pre populáciu)

    8. [] Medzinárodné sobášne povolenie alebo originál a fotokópia listu sobášneho úradu v Nemecku

    9. [] Fotokópia pasu a povolenia na pobyt manžela / manželky žijúceho v Nemecku

    Ak je manžel / manželka nemeckým občanom, musí sa predložiť fotokópia pasu alebo občianskeho preukazu

    10. [] Originál a fotokópia individuálnej úplnej kolektívnej registrácie populácie Vzorka patriaca žiadateľovi a jej manželke / manželke
    Oddiel THOUGHT registrácie sa musí vyplniť úplne.

    (Kompletný registračný formulár pre jednotnú populáciu môžete získať od riaditeľstva pre populáciu)

    11. [] Poplatok za spracovanie víz 60 Euro

    Vízový poplatok za neplnoleté osoby 30 Euro
    12. [] Čas spracovania víz môže trvať niekoľko mesiacov

    13. [] Kópia pasu

    Fotokópia stránky s pasom, stránka s platnosťou a posledná stránka informácií o obyvateľstve.

    Fotokópie stránok, na ktorých sa nachádzajú informácie o totožnosti na e-pauze a na stránkach s vízami.

    14. [] Mali by sa predkladať staré pasy, ak sú k dispozícii

    15. [] Žiadosť musí byť zadaná na veľvyslanectve v 4.

    varovanie:

    Prosím, buďte pri dverách vízového oddelenia 20 minút pred vaším termínom schôdzky, bude povolený vstup len žiadateľovi. Doklady, ktoré vám boli povedané, prineste ešte pred časom stretnutia. Ak dokumenty chýbajú, nemôžete požiadať o vízum, vaše stretnutie bude zrušené a budete musieť zaplatiť poplatok za nové vymenovanie. To isté platí, ak nemáte bydlisko v jednom z miest, na ktoré sa vzťahuje ambasáda v Ankare. Úradník pokladnice môže na základe vašej žiadosti požadovať ďalšie dokumenty.

    Mobilné telefóny, prenosné počítače a veľké vrecká nie sú brané do vízového oddelenia a pri vchode nie je žiadny nárok.

    Pred podaním žiadosti o víza kontaktujte služby UPS vo vízovej časti a získajte všetky informácie o vrátení cestovného pasu.
    S pozdravom,
    Veľvyslanectvo / konzulát Nemecka Všeobecné vízové ​​informačné a menovacie služby

    zapôsobiť
    Účastník

    Napísal som to na inom mieste, hoci mi to dovoľte podrobne sem napísať. Po tom, čo sme sa tam vzali v drahom víze başvurulup pre manželstvo v Nemecku, aby sme opäť išli do Turecka, zistili sme, že nemáme aj ďalšiu žiadosť? Po výstupných vízach na manželstvo v Nemecku po uzavretí manželstva choďte do Nemecka, aby ste získali povolenie na priamu prácu alebo ak sa má ešte niečo predĺžiť, alebo či tam žijem tak, že po kontakte tu nájdete inú žiadosť po tom, čo ste sa dostali do Turecka?

    fuk_xnumx
    Účastník

    baybarsin čítate článok už povedal, že môžu požiadať o právo osamelý Sunda nemôže hovoriť čistý domov alebo plat v niektorých štátoch, ktoré chcú platu domov v rovnakej krajine, ako sú uplatňované na tých istých občanov Turku, ak sa chcete opýtať, či sa chcete pýtať, či informácie alebo landratsam, či chcete samostatné informácie?
    Už v Nemecku sú vyššie uvedené potrebné dokumenty na manželstvo.

    Baybars
    Účastník

    baybarsin čítate článok už povedal, že môžu požiadať o právo osamelý Sunda nemôže hovoriť čistý domov alebo plat v niektorých štátoch, ktoré chcú platu domov v rovnakej krajine, ako sú uplatňované na tých istých občanov Turku, ak sa chcete opýtať, či sa chcete pýtať, či informácie alebo landratsam, či chcete samostatné informácie?
    Už v Nemecku sú vyššie uvedené potrebné dokumenty na manželstvo.

    .. yoo vlastne hovorím jasne, nedne nemôžem hovoriť, keď existuje zákon .. Tu je zákon:

    § 28 Familiennachzug zu Deutschen

    (1) Die Aufenthaltserlaubnis ist dem ausländischen

    Ehegatten eines Deutschen
    vedúce myšlienky Milé deti,
    Elternteil eines minderjährigen ledigen Deutschen zur Ausubung der Personensorge
    odložené, wenn der Deutsche seinen gewöhnlichen Aufenthalt im Bundesgebiet line. Sie ist abweichend von § 5 Abs. 1 č. 1 vo Fällen des Satzes 1 Nr. 2 a 3 zu odložené, Sie soll in der Regel abweichend von § 5 Abs. 1 č. 1 vo Fällen des Satzes 1 Nr. 1 erteilt werden. Sie kann abweichend von § 5 Abs. 1 č. 1 dem nich personensorgeberechtigten Elternteil eines minderährigen ledigen Deutsche erteilt werden, wenn die familiäre Gemeinschaft schon im Bundesgebiet gelebt wird. § 30 Abs. 1 Satz 1 Nr. 1 a 2, Satz 3 a Abs. 2 Satz 1 je od Fällen des Satzes Nr. 1 entsprechend anzuwenden.

    Kalin je zreteľne napísaný na mieste, zdroj pasáže nie je definitívny, malo by sa mu udeliť vízum .. takže postup pri papierových žiadostiach určite nemecký manžel nemá zdroje tranzitu nemôže odmietnuť .. takže hovorím celkom čisto ..

    fuk_xnumx
    Účastník

    Baybars brat Od nemeckých občanov sa vyžaduje, aby mali veľa osvedčení o príjmoch, dal som im informácie tým, že ich ukážem ako priateľa alebo zákon hovorí nie, ale v praxi chcú získať informácie o tejto téme, takže som sa chcel ukázať, alebo by som nechcel vystaviť nesprávny údaj

    mater
    Účastník

    Dobry den,moja manzelka je nemecka obcanka.Ziadali od nej potvrdenie o prijme.Kedze bola studentka,otec podpisal u notara na 2 roky rucitelsku zmluvu.Dali ju na pobyt cudzincov v meste Hagen. .Manželka môjho strýka je nemecká občianka.Robí si odborné školenie v čistom nemčine.Má príjem 500 eur.Platí nájomné 410 eur.Pomoc dostáva 200 eur.Pýtali si doklad o príjme na posl. 6 mesiacov a doniesol...a kedze moj ujo vie po nemecky, tak pre tvoju informaciu nepriniesol nic ani potvrdenie ani viza.

    EL-TURCO
    Účastník

    Ak chcete, aby sa oženil v Nemecku chcú drahá ufukcug schránky dokumentu nechcú také axnumx nemecký učenec v prípade preukázaných vykonáva Ak sa žiadateľom, aby sa oženil v morčacím Cena Rate v človeku hovorí nemecky krátky dôstojník! Je dosť ťažké oluyor.tecrübeyl to!
    Otázka platu je už stanovená zákonom, ako povedal môj brat Baybars! :-)

    fuk_xnumx
    Účastník

    Nechcem hovoriť o najmenšej neúcte alebo nedorozumeniach, alebo nechcem niečo povedať, ale povedal som, že som počul, čo som na webe počul ako materinský jazyk od matky ľuďom, ktorí poznajú občana, aj keď to tak nie je, ale ak nie, v prípade tohto prípadu budem, v prípade prípadu. Nie je potrebné, aby dokument tiež poznal môjho brata :)

    drahý ufukcug chcem sa oženiť v Nemecku chce mať schránku oženiť sa v Turecku na nemeckom učencovi Ak je to urobené, žiadateľský dokument nechce, ako to dokazuje ak pri a1! sadzbe v ľudskej reči nemecky krátko úradník je dosť tvrdý oluyor.tecrübeyl do!
    Otázka platu je už stanovená zákonom, ako povedal môj brat Baybars! :-)

    yeliz_orh
    Účastník

    ahoj tu Som nový člen Ako môžem otvoriť novú tému fóra, prosím odpovedz

    tarsuslu
    Účastník

    fuk_18 brat, napísal si vyššie, napísal si celý celkový počet obyvateľov, ktorí patria žiadateľovi a jeho manželke, napríklad skutočnú nemčinu pre nemeckú manželku (nie tureckú alebo tak niečo) ... tak čo by sme mali robiť pre ona .. ziadny normalny rodny list ani narodne narodne vzorky, budem rada, ak mi pomozes

    fuk_xnumx
    Účastník

    Ak predtým turecké občianstvo neexistuje, bude stačiť rodný list. Niektoré z čisto nemeckých vzorov mojej manželky na konzuláte ju akceptujú

    fuk_18 brat, napísal si vyššie, napísal si celý celkový počet obyvateľov, ktorí patria žiadateľovi a jeho manželke, napríklad skutočnú nemčinu pre nemeckú manželku (nie tureckú alebo tak niečo) ... tak čo by sme mali robiť pre ona .. ziadny normalny rodny list ani narodne narodne vzorky, budem rada, ak mi pomozes

    tarsuslu
    Účastník

    Potrebovali ste ťažko splnomocnenie? Konzulát v Nemecku pre nás, aby sme získali tohto splnomocnenca, alebo ktorý je možné prevziať zo zahraničných kruhov? Oceňujem odpoveď, ktorú ste napísali .. moja manželka, samozrejme, viete, že to bude ešte jedna vodu, aby ste dostali vstup a výstup do moriaka? alebo najjednoduchšie, kde kúpiť alebo urobiť, vopred ďakujem za vaše odpovede.  :)

    fuk_xnumx
    Účastník

    doklad dostanete od oddelenia cudzincov riaditeľstva pokrajinskej polície

    Potrebovali ste ťažko splnomocnenie? Konzulát v Nemecku, aby sme získali tohto splnomocnenca, alebo ktorý je možné prevziať zo zahraničných kruhov, si veľmi vážim odpovede, ktorú ste napísali .. aby ste dostali informácie, že potrebujete vstup mojej ženy a východ do Turecka bude ešte jedna voda? alebo najjednoduchšie, kde kúpiť alebo urobiť, vopred ďakujem za vaše odpovede.  :)

    fuk_xnumx
    Účastník

    skutočný

    tarsuslu
    Účastník

    Ahojte priatelia idem sa vydavat do nemecka a nemecka matrika chce odo mna medzinarodne sobasne povolenie dnes som isla na civilnu matriku a nedaju mi ​​to ak niekto vie ake doklady matrika sobas v Nemecku vyžaduje, bol by som rád, keby mi vedeli pomôcť.

    fuk_xnumx
    Účastník

    prečo to nedávajú?

Zobrazujem 15 odpovedí – 1 až 15 (celkom 62)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.