Doklady požadované pre vízum na zlúčenie rodiny založené na deťoch

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    fuk_xnumx
    Účastník

    DÔLEŽITÉ: Dokumenty musia byť predložené v objednávke pošty

    2. [] Žiadosť musí byť podaná osobne

    3. [] Pas 10 s platnosťou najmenej 12 mesiacov nie starších ako roky
          Na vydanie víza v cestovnom pase musia byť na stránkach VISA minimálne 2 prázdne strany.

    4. [] Ak ide o dieťa, musí byť vyplnená celá časť žiadosti pre deti.
          Deti by mali byť aj v Turecku zostávajú úplne zaplnené.

    5. [] 3 kusov Biometrický pas
          Funkcia obrázka;
      * Posledný 6 by sa mal stiahnuť za mesiac, aby odrážal najnovší vzhľad
      * 45 musí mať veľkosť X X NUMX mm.
      * Hrany musia byť bezrámové
      * Tvár by sa mala odraziť z prednej strany, vaša hlavu otvorená a vaše oči sú viditeľné

    6. [] Formulár žiadosti o vízum pre jednotky 2
          2 Formuláre žiadosti o povolenie na pobyt, úplne vyplnené, čitateľne v nemeckom jazyku a podpísané vlastnou rukou žiadateľa. K formuláru sa dostanete bezplatne pri vchode do vízovej sekcie alebo na stránke konzulátu pred podaním žiadosti.

    7. [] Originály, dokumenty o pobyte a dve fotokópie všetkých detí osobitne
       

    8. [] Originál kópie hromadného záznamu populácie žiadateľa a fotokópia 2
    Originálna a úplná fotokópia 2.
        (Môžete získať na riaditeľstve pre obyvateľstvo)

    9. [] Poplatok za spracovanie víz, 60 Euro
        Euro a musí sa uviesť v plnej výške

    10. [] Fotokópia dokumentu označujúca mieru blízkosti občana EÚ
          Pre manžela / manželku: sobášny list pre deti: registrácia narodenia

    11. [] Kópia občianskeho preukazu alebo pasu občana EÚ

    12. [] Mali by sa predkladať staré pasy, ak sú k dispozícii

    varovanie:

    Prosím, príďte na konzulát 15 minút pred vaším časom stretnutia.
    Pred podaním žiadosti na vízový úrad požiadajte o službu UPS, ktorá sa nachádza na vnútornom dvore vízového oddelenia, a získajte všetky informácie týkajúce sa vrátenia pasu.
    Keď idete do aplikácie, vezmite si mobilný telefón. Neprevážajte veľké tašky, počítače, tovar, nie je miesto, kam ich môžete zveriť.

    Mali by ste si so sebou priniesť všetky všeobecné dokumenty, ktoré sme spomenuli, ale keď pôjdete k žiadosti, konzulárny úradník v pokladni môže kvôli osobitným okolnostiam požadovať ďalšie dokumenty.
    Po prijatí víza okamžite skontrolujte správnosť informácií o vízach, najmä dátum platnosti, meno a priezvisko víza. Ak sa vyskytnú chyby, mali by ste sa okamžite obrátiť na vízové ​​oddelenie.
     
    S pozdravom,

    Veľvyslanectvo / konzulát Nemecka Všeobecné vízové ​​informačné a menovacie služby

    cetinxnumx
    Účastník

    Ďakujem Tsk

    msmsrs je
    Účastník

    Ak je dieťa požiadané o poplatok? Nepamätám si ho?

    fuk_xnumx
    Účastník

    v dokumentoch, ktoré sú napísané o nemeckom občanovi

    fuk_xnumx
    Účastník

    skutočný

    fuk_xnumx
    Účastník

    ?

    Aj priehyb
    Účastník

    Priatelia 2010 pracujú pre víza na zlúčenie rodiny od mája, 3 môže požiadať o 1 v máji po zamietnutí roku 2010, pretože sme plánovali 2011 v priebehu roka ako zamestnanec, zamestnávateľ a dokonca sme naplánovali 12 časy prostredníctvom ručiteľa zakaždým, keď sme požiadali. 13 3 čakal mesiace a stratil náš XNUMX rok.

    Pravda je, že počas tejto doby sme mali dcéru. Nech vám Alah dá dlhý život. Teraz prostredníctvom našej dcéry podáme 4. žiadosť, ale som podivne zmätený obavou z RED, pokiaľ ide o požadované dokumenty.

    Niektorí hovoria, že cestovný pas a totožnosť dieťaťa sú potrebné, zatiaľ čo iní tvrdia, že rodný list nie je potrebný.

    Chcel by som sa spýtať priateľov s vedomosťami o časoch 3 a získať zhrnutie, ktoré bude fungovať pre ľudí, ako som ja, ktorí sa obávajú, že to bude problém.

    V tomto zhrnutí Ak sú dokumenty, ktoré sú skutočne požadované, a miesta, kde je možné ich vziať a vydať, vám tiež napísať manžel v Nemecku. Bude to veľmi dobré.

    Príklad: Registrácia populácie Príklad: (bude prevzaté z Správa populácie).

    Naliehavo čakám na priateľov.

    Kiež Alah vám všetkým žehná.

    Aj priehyb
    Účastník

    Priatelia, na odpoveď čakám 1.5 mesiaca.Môže niekto znalý odpovedať na moju správu vyššie? Prosím... Chceli by sme si dohodnúť stretnutie tento týždeň.

    fuk_xnumx
    Účastník

    Po narodení dieťaťa musí byť preukaz totožnosti predložený rodným listom a preukazom totožnosti dieťaťa.

    Aj priehyb
    Účastník

    Najmä nasledujúce látky

    7. [] Originály, dokumenty o pobyte a dve fotokópie všetkých detí osobitne
        Originál a 2 fotokópia prekladu zo Sworn Translator do Amanc.

    (Ako môžem získať toto povolenie na pobyt v Nemecku?)

    10. [] Fotokópia dokumentu označujúca mieru blízkosti občana EÚ
          Pre manžela / manželku: sobášny list pre deti: registrácia narodenia

    (Hovorí o vzorci A ako o príklade registrácie narodenia? Ako to môžem získať od Nemeckej národnej správy obyvateľstva?)

    Jeden z dokumentov, o ktoré sa žiada, aby boli nad detským rodným listom, prešiel fotokópiou doklady o matke a detskom pobyte, že mi prídu faxom alebo fotokópiou alebo príde originálna pošta? Ak prídu originály, nebude moja žena znova potrebná?

    No som tak zmätená...

    Alebo môj priateľ, ak vieš a napíšeš, že tento dokument bude vytiahnutý zo steny a tento dokument bude odoslaný zo steny v poriadku, budem rád, keď to napíšeš, nemôžem teraz bez stresu spať 1 týždeň ..

    fuk_xnumx
    Účastník

    Potrebujete si urobiť kópiu preukazu totožnosti s dieťaťom od manžela / manželky a poslať rodný list, poslať ho e-mailom, môžete poslať požadované doklady o dieťaťu, fotokópiu preukazu totožnosti s inšpiráciou, stále máte vzorec záujmu formul a cikar ikisinide

    dejavuxnumx
    Účastník

    Priatelia, dajte prosím informovanú odpoveď, moje vymenovanie na konzuláte je krátke. Môj syn má 2 roky a narodil sa v Turecku. teraz sú moja manželka aj syn dvojakí občania.
    teraz odišli najskôr do Nemecka a tam sa usadili. Pretože moja žena bola tehotná, museli ísť v nasledujúcich týždňoch skôr, pretože letecká doprava bola zakázaná.

    Pripomína mi otázka, prosím, prosím, o urgentné informácie

    Narodím sa v Turecku, naša žiadosť prostredníctvom rodiny Deti Môže byť syn dôvodom odmietnutia vziať?
    Takže dieťa sa nemusí nevyhnutne narodiť v Nemecku, však?

    fuk_xnumx
    Účastník

    Dieťa je už nemeckým občanom, je dôležité, aby dieťa bolo nemeckým občanom, nezáleží na tom, kde sa narodilo, teraz sa zdá, že dieťa žije v Nemecku a budete mať nad ním zlúčenie rodiny, nemyslím si že v tom bude problém.

    dejavuxnumx
    Účastník

    Ďakujem, vyrastáte ako liek Ufuk :))
    Ako čas plynie, ľudia sú v strese. Vďaka bohu, táto stránka existuje, aby sme si v mysli vyčistili otázniky a vôbec sa nestresovali... Ešte raz ďakujem.

    oito8
    Účastník

    Priateľ, neboj sa, ak je tvoje dieťa nemeckým občanom, môžeš dostať svoje víza na moje nenarodené dieťa a ja som sa usadil v Nemecku. Čakáme na narodenie v Nemecku.

    Giland
    Účastník

    Prihlášku som podal dňa 11.04.2014, uvidíme, kedy príde odpoveď cofe :)

Zobrazujem 15 odpovedí – 1 až 15 (celkom 74)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.