Nemecký turecký flasch dersler Almancaxta Kurz 4

> fóra > Aktívne učenie a nemecké metódy memorovania slov > Nemecký turecký flasch dersler Almancaxta Kurz 4

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    Alibaba
    Účastník

    zdravie otca

    barlin
    Účastník

    Das ist die Lehrerin. Bolo by pekné volať túto učiteľku. Okrem toho si myslím, že vaša výslovnosť slov je celkom dobrá.

    Úcty,

    railionxnumx
    Účastník

    tesekkurler

    reisxnumx
    Účastník

    Ahoj priatelia, prihlásil som sa 4. marca a získal som 81 bodov. Prvýkrát priatelia, ktorí vstúpia do prostredia skúšky, nie sú také nudné a chladné, nikto nikomu nepomáha, učitelia nám najskôr hovoria, čo máme robiť (turecky) , nikto sa nemôže nikoho na nič pýtať, nemôže hovoriť na stole z identifikačného a guľôčkového pera Nič iné nie je prísne zakázané, ale nebojte sa, trochu pozornosti a pozrite sa na tento web, uvidíte ho. Veľa šťastia; https://www.unalozdal.com/;

    hosibab na
    Účastník

    Ahoj priatelia, prihlásil som sa 4. marca a získal som 81 bodov. Prvýkrát priatelia, ktorí vstúpia do prostredia skúšky, nie sú také nudné a chladné, nikto nikomu nepomáha, učitelia nám najskôr povedia, čo máme robiť (po turecky) , nikto sa nemôže nikoho na nič pýtať, nemôže hovoriť na stole totožnosťou a guľôčkovým perom Nič iné nie je prísne zakázané, ale nebojte sa, venujte trochu pozornosti a pozrite sa na tento web, uvidíte ho. Veľa šťastia; https://www.unalozdal.com/;

    Ďakujem za informáciu, brat, ale bol by som spokojný, keby si mi vysvetlil, čo si povedal, pod správnou témou.
    Venujte prosím pozornosť tomu, kde a čo píšeme

    Berlín
    Účastník

    Potešilo by nás, keby existovali príklady zdravia a každodenných potrieb pre vašu prácu.

    hosibab na
    Účastník

    Potešilo by nás, keby existovali príklady zdravia a každodenných potrieb pre vašu prácu.

    Naša práca pre každodenné potreby pokračuje, čoskoro sa tu s vami podelím.

    akácia
    návštevník

    Vďaka

    turgutxnumx
    Účastník

    vďaka

Zobrazujem 9 odpovedí – 1 až 9 (celkom 9)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.