NEMECKÝ KURZOVÝ PROBLÉM

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    tugce_doerj je
    Účastník

    BOL SOM NA KURZE OD NOVEMBRA, POTREBUJEME NORMÁLNE UROBIŤ A1, A2 a B1. MÁME ZOSTÁVAJÚCI 1 MESIAC NA SKÚŠKU, ALE STÁLE SME POLOVIKA A2. NEMÔŽEM ZÚČASTNIŤ SKÚŠKU S VYPRŠANOU VEĽKOU. BOLI SME SKÚŠOBNÚ SKÚŠKU 45 NAD 28 DOSTAL som LIST A OKREM REČI. NEVIEM, AKO SYSTÉM, ALE VŽDY DÁVAME BODY NA LESEN. POTREBUJEM UCHÁDZAŤ NAJMENE 2 Z TÝCHTO 33 SKÚŠOK, ABY SOM DORUČIL B1. BODY, KTORÉ NEJSÚ UVEDENÉ A PÍSEME. AK NEMÔŽEM ZÍSKAŤ DOSTATOČNÉ BODY Z HOREN A LESENU, MÔŽETE TO DOKONČIŤ PÍSMENOM A REČOM, povedal HOCA.

    JE TO NULOVÝ SYSTÉM. PREDMETY SME NEMOHALI ŠTUDOVAŤ RÝCHLO, PRETOŽE JE NÍZKÝ ÚROVŇA, CHCÚ, ABY SME SKONČILI SKÚŠKU B2 PRED UKONČENÍM A1. ESIM AUSLANDERBEHORDEYE NAPÍŠTE LIST A KURZ SŤAŽNOSTI. MÁRNE SOM SA NA KURZ 5 MESIACOV. AK NEDÁM SKÚŠKU, EŠTE 5 1 MESIACOV ZNOVU... AKÝ JE PRE VÁS SYSTÉM? AKÉ TÉMY SÚ V BXNUMX? ROZMÝŠĽAM, ŽE BUDU PRACOVAŤ DOMA A KRYTIŤ HLAD

    MuhaяяeM
    Účastník

    Ak poskytnete tiež informácie o mieste a názve kurzu nemčiny, budete už informovať a varovať ostatných členov a návštevníkov.

    tugce_doerj je
    Účastník

    plauen-euro schule…

    netalman by
    Účastník

    Dobrý deň,

    V kurzoch v Nemecku sa vlastne pred prijatím do kurzu robí rozraďovací test, na ktorý sa tuším tiež neberie ohľad. Líši sa v závislosti od štátu v Nemecku. Zatiaľ čo niektorí dávajú 3-ročné tolerančné obdobie a kurzy sa vyučujú veľmi pomaly, a aj keď sa nemčina vyučuje od úplného začiatku aj tým, ktorí majú certifikát A1, v niektorých štátoch hovoria „do 1 roka si prineste certifikát B1 alebo my vám nedá reláciu."

    Priatelia, dostávame toľko sťažností, že tomu verím; Turecko hľadí na tieto nedostatky, ale náš národ „Nech sa v Nemecku bude vyvíjať čokoľvek dobre alebo ak sme sa pred chvíľou presťahovali, poďme tiež k tomu, ako má ísť na smiešne kurzy všetko spredu. Existujú dokonca aj takí, ktorí sotva zložia skúšku na 8. pokus, čo je veľmi jednoduché bez dostatočnej infraštruktúry. Dôvodom je nesprávna voľba pri výbere kurzu. A keď ideme do Nemecka, začujeme veľa sťažností, keď sa priateľ sťažoval, Nemecko vychádza z ich nosov, kurz má strašidelné sny. Pretože učitelia nemčiny hovoria iba po nemecky, a tiež vysvetľujú pomalú gramatiku v nemčine, ktorá je ďaleko od nášho jazyka. A samozrejme si myslia, že osoba s certifikátom A1 tieto predmety v tomto rámci prirodzene videla a učila sa. Ale pretože existuje zrýchlený - KURZ PRÍPRAVY HLASU - ktorý bol pripravený bez toho, aby ste videli odpovede na otázky zo skúšky bez toho, aby ste to videli, keď idete do Nemecka, uvediem príklad, keď poviete, čo je 2 krát 2 bez učenia 2222 krát 22222, stáva sa nočnou morou. Takéto problémy však, bohužiaľ, vznikajú, keď sú do triedy zaradení ľudia s rôznymi úrovňami vzdelania a rôznym vekom, ako je to v tomto prípade. Ja, prosím, nehnevaj sa, som v Turecku, už som tu v nemčine, naučím sa to všetko. Flag of 30% as statistics, or Anna letters, Liz's letter said that memorization make the name have done a many branches into vo svete, ako je výučba modlitebného kurzu.

    tugce_doerj je
    Účastník

    Som trochu odlišný od situácie, ktorú ste opísali. V Istanbule som dostal certifikát a1, náš učiteľ bol veľmi dobrý, na kurze sme sa naučili všetko, čo sme sa potrebovali naučiť. Odkedy som tu, snažím sa naučiť po nemecky. Viem, aké dôležité a potrebné je naučiť sa nemecky pre život v Nemecku. Žijem vo východnom Nemecku, rovnako ako vo veľkých mestách, miešam sa s Turkami a nedbalo sa učím nemčinu.

    Čo sa týka predmetu kurzu, nemal som inú možnosť stravovania. Bez 20 ľudí tu neotvárajú triedu. Tento rok som neotváral žiadne školské kurzy v mojej blízkosti. Denne chodím do 4 miest. Som na ceste 3.5 hodiny. Vstávam o 5 ráno a o 4 večer prichádzam domov. len sa nauč nemecky, dovoľte mi to budúci rok b2-c1.

    Keď sme začali kurz, určili úroveň. Začal som od a2. Spýtal som sa pri začatí kurzu, b1 bude hotové, povedali, že áno. ale keď učiteľ zmokne tak pomaly, zmokneme iba na a1 a pol a2n. Náš mesiac bude skúška b1, ale pod menom b1 sme sa nič nenaučili.

    Mám teraz právo sťažovať sa na tento kurz? Nežijem tu už roky, dovoľte mi, aby som si vzal školu b1, kým budem mať mokré hodiny. Mali sme falošnú skúšku, nič som nechápal.

    reyyan na
    Účastník

    Môj priateľ, minulý rok som urobil skúšku B1. Môžem vám poskytnúť informácie o kurze, ktorý som navštívil. Urobil som si kurz na VHS, na Volkhochschule. najskôr sme boli podrobení skúšobnej skúške. Výsledkom skúšky bolo, že sme pokračovali v tej istej triede pre tých, ktorí mali alebo nemali dobrý prospech, a mali sme 3 rôznych učiteľov. Za krátky čas úroveň všetkých dosiahla rovnakú úroveň. dokončili sme knihu A2 HUEBER. Teda, nevideli sme žiadne knihy B1. iba jeden a pol mesiaca pred skúškou nám učitelia neustále robili skúšobné skúšky. Nielen Hören a Lesen zobrali HÖREN, LESEN, SCHREİBEN a SPRECHEN na jeden a pol mesačné skúšobné skúšky, akoby sme boli na skutočnej skúške. Známka, ktorú som dostal pri prvej skúške, bol takmer ako váš výsledok. Videl som stúpať svoju hladinu v dôsledku neustálych skúšok. v liste sme veľa pracovali. Dávali predmety a písali listy takmer každý deň. Naše skúšobné listy boli vyhodnotené a hodnotené známkou. Keď je toho opäť veľa, známky stúpajú. ľudia majú tiež skúsenosti.
    Dokonca dostali sekciu SPRECHEN hotovú ako skutočnú skúšku. Dali nám ilustrované práce a nechali nás popísať, čo sme videli. Zorganizovali to spolu s dvoma ľuďmi. Napríklad sme vytvorili plán na narodeniny priateľa. Učitelia nám kládli otázky. predstavili sme sa. Boli to fingované skúšky, ktoré sme dostali za jeden a pol mesiaca. Pokročil som sa týmito skúšobnými skúškami. Nerozumiem tomu, prečo sa vo vašom kurze stále nevykonávajú falošné skúšky. Dobre, knihu B1 sme nespracovali.
    Ale z knižnice som si požičal knihy HUEBER a SCHRITTE B1. Pracoval som v nich doma. Napísal som vzorky listov, ktoré nás VHS naučil. 18 jednotiek. ak chceš, pozri sa tam, pretože predmety v liste sú rovnaké a rovnaké Písal som do sekcie sprechen.
    Tiež poviem, že momentálne robím B2. ale naša kniha je B1.

    Chcem vám priblížiť témy B1, teda potrebné predmety potrebné na prípravu na skúšku.
    Najdôležitejšou otázkou v liste sú spojky. tak koľko vo vašich vetách NEBENSATZ s HAUPTSATZ a spojky spájajúce tieto dve vety (weil, dass, denn, oder, trotzdem, obwohl, deswegenNaši učitelia sami povedali, že ak tvoríte vety s ... atď.), dajú vám odtiaľ najviac známok.

    pri jednej AKTÍVNE VETY S PASÍVNYM VETOU Zamerajte sa na svoje predmety. Pretože v liste je pasívna veta veľmi potrebná.
    ČASY: prítomný čas (prasens), minulý čas (perfekt alebo prateritum) Zameral som sa viac na dokonalosť. zdá sa mi jednoduchšie. budúci čas sa príliš nepoužíva. prasens je postačujúce, pretože je prítomné aj prítomné.

    článkov. nominativ, akkusativ, dynamick a genitvne stavy. gravitácia pri určitých článkoch a neurčitých článkoch
    r. Prídavné meno konjugované (napr. Das KLEİNE kind) 

    a PSLOVESA POUŽÍVANÉ S RPOZÍCIAMI Navrhujem zapamätať si. Ak viete, ktoré sloveso má akú prapozíciu, môžete si uľahčiť vety.
    FÜR GARANTİEREN, AN ERİNNERN, UM (SİCH) BEWERBEN, UM (SİCH) KÜMMERN, MİT (SİCH) TREFFEN…… atď.
    na nete sú aj skúškové vzorky geote. môžete sa tam otestovať.
    Ak máte nejaké problémy, som pripravený pomôcť, pokiaľ viem. Mám zdroje, s ktorými som na kurze pracoval. Veľa štastia.

    tugce_doerj je
    Účastník

    Ďakujem pekne za to, čo si napísal. Práve sme sa naučili baglaclar. Posledný týždeň sme sa dozvedeli prídavné mená nový. Sme len v polovici. Praeteritum sme nič nezmokli :) v Genetive sme nezmokli. ukazovali takto pasívne vety a prešli.

    Čo je naozaj dôležité je, že potrebujeme získať aspoň 45 zo 33 v horen a lesen. List a prejav budú len poznámkou o názore. Nedostávame body ako vy. Napríklad v Lesen a Horen som získal 1 bodov, 30 body dopĺňajú písmenami a prejavmi. Už ti dali 3 písmená. jedna úroveň a2, jedna úroveň b2. Ak si vyberiete a1, bez ohľadu na to, aká úhľadná a obsiahla je vaša veta, napíšete si v hlave písmeno a2...

    Som najnovší študent v triede. Všetci sú cudzinci s praxou minimálne 3 roky. Napriek tomu sme o problematike márne diskutovali 1 mesiace. Čo ak teraz dokončíme a3... Pokúsim sa niečo urobiť sám, uvidíme, či bude môj koniec dobrý.

    Poznám 18 listov, nadiktoval som ich, všetky sa snažím napísať sám. Úprimne povedané, už nie som vo svojej dispečingu, snažím sa nechať kurz dokončiť skôr, ako odídem, pretože som veľmi unavený.

    Už 5 mesiacov vstávam každý deň o 5:4 a brázdim cesty v snehu a blate s tým, že sa naučím po nemecky, no teraz vidím, že to bolo všetko márne. Na konci kurzu odstránime a sťažujeme sa na všetky témy, ktoré sme prebrali. Ani ma nezaujímajú peniaze, ktoré som zaplatil. Veľmi dobre viem, aké ťažké je cestovať každý deň XNUMX mestá odtiaľto autobusom alebo vlakom. Toto ti nenechám...

    Vďaka Bohu, môj učiteľ v Istanbule bol taký dobrý, to, čo som sa od neho naučila, sa stalo základom, zopakovali sme si to, čo ma naučil prvé 3 mesiace... Čo je najlepšie, výsledok uvidíme budúci mesiac..

    Dakujem za pomoc...dobre :)

    Bthnkdgn
    Účastník

    Najťažšia časť v kurzoch nemčiny je B1.V skutočnosti sa v A1 a A2 nespomínajú predmety ako genetika alebo pasívum a v B1 som to mala veľmi ťažké. Na kurz som chodil 3 mesiace, kurz som začal neskoro, nemal som žiadnu nádej na úspešné absolvovanie, ale bol som obmedzený v písaní dobre rozprávať a dostal som certifikát B1.

    v hamburgu

    Lesen / Horen

    schreiben

    Triedené podľa častí zvaných Sprechen

    Môžete napríklad získať poznámku sprechen b1 hören a2 a potom uvidíte časť, ktorú ste už nedokázali prejsť.

    Sotva som prešiel. Keďže som 1 mesiace absolvoval kurz B3, teraz začínam s kurzom B2. Hovorí sa, že B2 je veľmi ťažké. Úprimne povedané, A1 a A2 je príbeh. V Nemecku sa vyžaduje aspoň B1 a B2, a na niektoré odborné kurzy a zamestnania nestačí ani B1.

    tugce_doerj je
    Účastník

    Presne s tebou suhlasim. b1 nestačí, na správnu nemčinu potrebujete aspoň b2. Hovorením mačky tu nikto nenájde teplo. teplo dávajú iba turecké spoločnosti. veľa štastia

    mehmetcan
    Účastník

    ahojte, dostal som 1-ročné sedenie a cudzinecká polícia povedala, že by som mala ísť na kurz aj na B1. Volkshoch dal spoločnosti Schule dokument na registráciu. Musím ísť na Volkshoch Schule? Napríklad, ak sa zaregistrujem v ktorejkoľvek pobočke Goethe v Nemecku a budú akceptovať certifikát B1, ktorý som dostal?

    Ozaj niekto vie o tejto téme?

    vďaka

    tugce_doerj je
    Účastník

    Nepoznám váš systém v štáte, ale dali mi odtiaľ študenta školy, povedali gorsurun. Už tu bol otvorený 1 kurz pre nedostatok cudzincov. ale keby to skôr bolí, išiel by som k nemu. Vybral by som si zo zoznamu sám.

    tugce_doerj je
    Účastník

    V zozname, ktorý mi dali, nie je žiadny goethe, môj priateľ má iba schému VHS a euro. Prijímajú goethe? Čo robia? Myslím, že sa ho pýtate, choďte k nemu, aké sú vaše peniaze a kedy pôjdete?

    netalman by
    Účastník

    HELLO,

    VOLKSHOCHSCHULE JE VEĽMI DOBRÁ INŠTITÚCIA. NAJMENE GOETHE. AJ NIEKTORÍ Z UČITEĽOV POCHÁDZAJÚ Z GOETHE A AJ V UČITEĽOCH SÚ AJ JAZYKOVÍ LEKÁRI. TVOJA INFORMÁCIA.

    tugce_doerj je
    Účastník

    Ak teraz nespravím skúšku, budem musieť počkať na otvorenie VHS, iná možnosť neostáva...

    Mimochodom, ako dlho trvá získanie certifikátu b1? Som vízum do roku 2014. Musím to v tomto období užiť alebo o tom vie niekto predtým ???

    saalesque
    Účastník

    Začal som od môjho Halke, aby som sa niekde začal učiť nemecky.
    Ak dôjde k nejakému zlepšeniu, v budúcnosti sa použijú špeciálne kurzy…

    reyyan na
    Účastník

    Ak teraz nespravím skúšku, budem musieť počkať na otvorenie VHS, iná možnosť neostáva...

    Mimochodom, ako dlho trvá získanie certifikátu b1? Som vízum do roku 2014. Musím to v tomto období užiť alebo o tom vie niekto predtým ???

    Musíte to brať do roku 2014. Teraz si ho nemusíte kupovať. Ale keď idete na schôdzku vo vízový deň v roku 2014, musíte mať certifikát B1. Inými slovami, získať neobmedzený pobyt. Ak B1 neexistuje, stále dávajú sedenia do určitého času. 

Zobrazujem 15 odpovedí – 1 až 15 (celkom 23)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.