Nemecky zapamätať slová

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    rtstxnumx
    Účastník

    Každý má iný spôsob memorovania slov. Povedal som, že poviem svoje, možno to bude fungovať pre priateľa. Nerobím to pre mená, je ľahké si mená zapamätať, keď sa čudujete a neustále pozeráte na veci, ktoré sa v daný deň stretli, slovník bez článkov je už vytvorený.

    Začal som na odporúčanie priateľa, povedal, že slová sa predávajú a ja som povedal, že by som mal najskôr napísať veci, ktoré sú užitočné pre moje meno. Najskôr napíšem sloveso, na toto som si pripravil malé papiere. Na zadnú stranu píšem časovanie slovesa v tretej osobe jednotného čísla a sloveso v treťom tvare. Druhú verziu nebolo možné použiť, stačí povedať, že som to zatiaľ urobil v Nemecku. Píšem pod nimi význam a nie je ľahké zabudnúť, ak o tomto slove napíšete vetu potom, čo napíšete akýkoľvek význam. Keď som to pripravoval prvýkrát, nepísal som vety a ľahko sa vymažú z pamäti. Rád by som spomenul, že som najskôr začínal nepravidelnými slovesami. S pribúdajúcimi dňami budete nadšení tým, že hovorené slová v prostredí budú slovami, ktoré si pamätáte.

    Počas 1 roka som v Turecku chodila na súkromné ​​hodiny. Boh žehnaj môjmu učiteľovi, bolo to veľmi dobré. Bolo veľmi dobré, že každý rok strávil 3 mesiace v Nemecku a vysvetlil mi, ako sa prispôsobiť meniacemu sa jazyku. Ale keď som prišiel do Nemecka, začal som opäť od a1-a2. Lebo učitelia tu majú iný štýl vyjadrovania ako v Turecku. Považujem to za zábavné aj logické. Po 4 rokoch sa však človek nemôže naučiť žiadny jazyk ako materinský jazyk. Hovorím to ako kandidát na lekára :) Môj priateľ tu študuje 7 rokov a dokonca vedie konferencie a semináre ako inžinier. DAF prešiel takmer bez chýb, ale aj on vždy povie, že mám nedostatky :)) vraj to nikdy nebude ako materinský jazyk... ach, aj keby sme boli aj takí, aj keby sme mali nedostatky.

  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.