Skúsenosti z nemeckej skúšky A1 Family Reunion

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    mavigece
    Účastník

    Dobrý deň, priatelia

    Učím študentov, ktorí musia cez víkend absolvovať skúšku A1 na zlúčenie rodiny. a uvažoval som pred skúškou a1
    Zadáva niekto a pamätá si otázky alebo témy? Chcem viac pomôcť svojim študentom ..
    Vopred veľmi pekne ďakujem…
    priatelia, podeľme sa o naše skúsenosti po skúške a skúške.

    gokmeni
    Účastník

    Dobrý deň, modrá noc, pripravujem študentov na túto skúšku, hľadám tú istú otázku a otázky, ktoré som sa doteraz naučil, sú kladené z knihy s názvom start 1, hören (richtig oder falsch), sprechen a karty sú rozdané skupinám 3-4 ľudí a žiada sa, aby o nich hovorili. Ak mám viac informácií alebo ak ste, podeľme sa o ne, uľahčite si to

    mavigece
    Účastník

    Ďakujem, mám pásky a otázky týkajúce sa témy nenávisti, ak chcete, môžem vám poslať pásku aj brožúru. Je samozrejme niečo, čo veľmi dobre viete, že časy skúšok sa v určitých obdobiach menia. ale táto brožúra a páska vás môžu viesť k učiteľovi. Študentov môžete pripraviť rovnakým položením rôznych otázok.

    mel _-_ mesiac
    Účastník

    Ahojte, skúšku som absolvoval 31. októbra a úspešne som ju absolvoval.Pýtate sa na neho a on vám pošle otázku, potom sa vás pýta na inú kartu, ja podľa neho cvp, potom sú opäť zisky.stav

    mavigece
    Účastník

    Ahoj Mel_ay, veľmi ti ďakujem za zdieľanie. Dúfam, že ste zložili skúšku. A máte pravdu, je to bohužiaľ naozaj zložitá situácia.
    Ešte raz ďakujeme za zdieľanie…

    chýba mi
    Účastník

    slm Nemohol som nájsť túto začiatočnú knihu, kde ju môžem získať, pripravujem sa na túto skúšku a som vo veľmi zložitej situácii.

    erdem_xnumx
    Účastník

    priatelia, pripravujem sa, ale musím na sebe makať, ako vieme, len nech veľmi neprepadáme panike a musíme to robiť stále. nech to príde

    ((^ SeMa ^))
    Účastník

    priatelia zajtra urobím skúšku :(() :(:(:(

    seiblossstill
    Účastník

    priatelia zajtra urobím skúšku :(() :(:(:(

    priateľ môj 1. prečo si sa nepýtal, čo tu zostane zajtra?
                  2. čo sa chceš dozvedieť o skúške
    Spýtajte sa nás, pomôžme, aký príklad chcete

    ((^ SeMa ^))
    Účastník

    Vlastne viem, čo ma pred skúškou čaká, ale počul som, že učitelia, ktorých sa chcem naučiť, pomáhajú pri skúške, alebo dôvod, prečo som sa ich pýtal, je ten, že pomáhajú iba študentom, preto :(

    seiblossstill
    Účastník

    Vlastne viem, čo ma pred skúškou čaká, ale počul som, že učitelia, ktorých sa chcem naučiť, pomáhajú pri skúške, alebo dôvod, prečo som sa ich pýtal, je ten, že pomáhajú iba študentom, preto :(

    môj priateľ, nevidel som, že by niekomu pomohli, prvá časť skúšky, teda haen lesen schreiben, zostávalo mi veľa času celkovo na 65 minút. Nevysvetľujú predmet listu v turečtine, poviem to tiež.

    cetinxnumx
    Účastník

    Práve som začal kurz, práve som začal kurz, otázky sú určité predmety, učitelia učia podľa jedného z nich.Ak študujeme rovnaké miesta, niet sa čoho báť.

    barmeno
    Účastník

    Dobrý deň, som Mbarmeno z Hatay. Pripravujem sa 2 mesiace a kurz sa blíži ku koncu. Mám problém dostať termín skúšky. Zavolajte im po 7. januári. Tiež sa ma kamarát pýtal, čo je obsahom skúšky je. Je to rovnaká vzorka skúšky ako Goetheho. Adresa, ktorú uvediem, je úplne rovnaká, otázky sú samozrejme odlišné. Pravidelne, ale systém skúšok a formuláre otázok sú rovnaké. Goethe nemôže ísť nad rámec tohto. Buďte si istí , táto vzorka skúšky môže byť vaším sprievodcom. Kliknite na sekciu skúšky na rodinné stretnutie na stránke www.almanyagocyasasi.com alebo ( http://www.goethe.de/lrn/prj/pba/sd1/mat/deindex.htm.  ) Napíš to priamo a dostaneš vzorku na skúšku. Dúfam, že táto adresa pomôže všetkým mojim priateľom, ktorí ju potrebujú. Och, a kým nezabudnem, môžete si odtiaľ kúpiť Goetheho knihu A1, len 20 metrov odtiaľto je nemecké kníhkupectvo z ústavu.Spýtaj sa úradníka na informačnom oddelení ústavu,hneď popíše zajtrajšok,je to veľmi blízko..všetkým nech sa darí.Ak má niekto nové informácie,podeľte sa...!!!

    barmeno
    Účastník

    https://www.goethe.de/lrn/prj/pba/sd1/mat/deindex.htm  Keď sa otvorí táto stránka, kliknite na Modelsatz, presný príklad všetkých 4 sekcií skúšky nájdete od...

    sawyer06
    Účastník

    Priatelia, dnes som absolvoval skúšku Start 1. Uspel som na 98 bodov... Nie je to skúška, ktorej by ste sa mali báť. Stačí nájsť dokumenty a naštudovať si potrebné veci. Veľa šťastia všetkým...

    seiblossstill
    Účastník

    Priatelia, dnes som absolvoval skúšku Start 1. Uspel som na 98 bodov... Nie je to skúška, ktorej by ste sa mali báť. Stačí nájsť dokumenty a naštudovať si potrebné veci. Veľa šťastia všetkým...

    gratulujem kamarát, bravoo, dosiahol si skvelé skóre.

Zobrazujem 15 odpovedí – 1 až 15 (celkom 3,074)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.