Nemecké% 100 permanentné uloženie slov, zapamätanie stoviek nemeckých slov

> fóra > Aktívne učenie a nemecké metódy memorovania slov > Nemecké% 100 permanentné uloženie slov, zapamätanie stoviek nemeckých slov

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    strongmist je
    Účastník

    Dobrý deň, priatelia
    Krátko som sa chcel podeliť o metódu, ktorú som si myslel a použil sám, a dosiahol som 100% úspech.
    Hovoria, že jazyk je zabudnutý, ale z nejakého dôvodu sa ľudia nepýtajú, prečo sa nezabúda na materinský jazyk.:)
    Nie je to tu jediné, čo je podľa toho opakovanie, že u ľudí existujú dva typy pamäti, a to nepretržité, ale nepretržité, krátkodobé a dlhodobé, dlhodobé zapamätanie prechádza znova.
    V prvom rade som niekto, kto urobil skúšku A1 a plánoval začať život s rodinným stretnutím v Nemecku, som potravinový inžinier, pred 15 dňami som získal 89 bodov, ale predchádzajúca skúška bola 54 kvôli môjmu nedostatku slovnej zásoby.
    Podstatou práce je každopádne nájsť každý deň 14 slov (napríklad z kníh A1 A2 B1) a pravidelne ich písať na jednu stranu nášho zošita a písať ich na zadnú stranu zošita, kde to slovo robí nemá význam a každý deň opakuje rovnaké slová bez toho, aby sa pozrel na význam. Vytvorí sa slovná zásoba slov.
    Teraz mám viac ako 1000 XNUMX slovnej zásoby a vôbec nerozmýšľam o význame slov, ktoré opakujem, a je veľmi ľahké ich zopakovať ... ..
    Verte mi, že do 2 rokov, s polhodinou denne, vám kontajner s 10000 10000 slovami otvorí veľa dverí v predmete jazyka a v iných oblastiach vášho života. Nerozmýšľajte, ako opakovať XNUMX XNUMX slov každý deň.
    Stále pokračujem. Dúfam, že by som mohol dať nápad.
    to brať s nadhľadom

    slvia
    Účastník

    Ako študent nemeckého jazyka sa domnievate, že zdieľate veľmi dobre. Teraz to urobím 14 slovami každý deň, ďakujem za zdieľanie (:

    saalesque
    Účastník

    Stojí za to vyskúšať

    Rodolfo
    Účastník

    Učenie sa jazyka môže byť pri niektorých technických prácach trvalejšie, ako ste povedali. Kiež by sme to mohli úplne uplatniť :) Vďaka za zdieľanie.

    alicorak
    Účastník

    yuppi :) yuppi :) yuppi :) yuppi :) ďakujem

    gülseren
    Účastník

    Dakujem skusim :)

    reyyan na
    Účastník

    Viete, že existuje odkaz alebo niečo podobné. prečo nevidím ???

    Shame
    Účastník

    Viete, že existuje odkaz alebo niečo podobné. prečo nevidím ???

    Podstatou práce je nájsť každý deň 14 slov (príklad z kníh A1 A2 B1, v danom poradí) a pravidelne ich písať na jednu stranu nášho zošita a písať ich na zadnú stranu zošita, kde slovo nemá význam a každý deň opakovať rovnaké slová bez toho, aby ste sa pozreli na význam.

    alicorak
    Účastník

    tickoff :) tickoff :) tickoff :) yuppi :) yuppi :) alkis :) alkis :) alkis :) alkis :) alkis :)

Zobrazujem 8 odpovedí – 1 až 8 (celkom 8)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.