Mzdy nemeckých občanov

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    nsyyn
    Účastník

    ahoj priatelia,

    moja žena je nemecká občianka a robí ausbildung. Majú pri stretnutí rodiny problém s platom? Môžete požiadať, ak ste nedávno požiadali o vízum?

    15. januára mám vízum a táto otázka je nám zaseknutá.

    fuk_xnumx
    Účastník

    od nemeckých občanov sa nevyžaduje, aby platili starosti, žiadny problém

    nsyyn
    Účastník

    od nemeckých občanov sa nevyžaduje, aby platili starosti, žiadny problém

    sú tieto informácie definitívne? Počuli sme, že bol požiadaný, aby bol v súlade s najnovšími zákonmi.

    fuk_xnumx
    Účastník

    na stránkach, ktoré ste museli prehľadávať, došlo k malej zmene v zákone, nemyslím si

    sú tieto informácie definitívne? Počuli sme, že bol požiadaný, aby bol v súlade s najnovšími zákonmi.

    mustafad
    Účastník

    Môj učiteľ, mám rovnakú situáciu. Moja žena je nemecká občianka. 3-mesačné bodové bodrum bolo požiadané o doručenie dokladov, ktoré by podľa očakávania mali v tejto chvíli dokončiť 3-mesačné bodro. Ak nechcete plánovať svoj plán, pretože si myslím, že je to vaša šanca.

    nsyyn
    Účastník

    Môj učiteľ, mám rovnakú situáciu. Moja žena je nemecká občianka. 3-mesačné bodové bodrum bolo požiadané o doručenie dokladov, ktoré by podľa očakávania mali v tejto chvíli dokončiť 3-mesačné bodro. Ak nechcete plánovať svoj plán, pretože si myslím, že je to vaša šanca.

    Dúfam, že sa vás nepýtajú, prečo plat z povolania požaduje, aby bol plat už nízky.

    Ak je vaša situácia jasná, napíšete tu?

Zobrazujem 5 odpovedí – 1 až 5 (celkom 5)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.