Žiadosť o vízum na zlúčenie rodiny v Nemecku

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    Mervewehrl
    Účastník

    Ahojte priatelia, som medzi vami nový. Veľa som prehľadával fórum, ale mohlo sa prehliadnuť. Z tohto dôvodu som ho nemohol nájsť a rozhodol som sa otvoriť novú tému.

    S manželkou sme sa vzali pred mesiacom v Dánsku. Moja žena je doslova Nemka. Mám vízum do Nemecka s dobou platnosti 27. októbra a posledných 90 dní od 10 dní.
    Počas tohto procesu sme veľa hľadali, pretože moja žena povedala, že mám možnosť podať žiadosť z Nemecka. Mám nemčinu na úrovni A2. Obaja chodili na kurzy do Nemecka a Turecka, ale certifikát ešte nezískam. Časová tieseň je obrovská a my sme si najali najzdravšieho právnika a stretli sme sa s právnikom.

    Právnik nám povedal, že môžem požiadať o vízum nemecké okresné správy. Povedal, že najskôr ideme do samosprávy a necháme si schváliť manželstvo v Dánsku, a potom mala moja práca okresného guvernéra šťastie. Nechajte turecko nemecké Goetheho osvedčenie v deň, keď sa pozrieme na všetky krajiny Môžem dostať vízum do konca novembra, tak bohužiaľ nemožné a nie je tu žiadna nedávna história. Pretože toto osvedčenie bolo potrebné na podanie žiadosti o vízum.

    Advokát však uviedol, že ak preukážem kurzy, ktoré som absolvoval po predložení dokladov na úrade okresného guvernéra, ak poviem, že absolvujem skúšku goethe neskôr a preukážem, že ovládam trochu a1, som z iniciatívy dôstojník, s ktorým som sa stretol, a môže mi dať špeciálny doklad o práve na pobyt (právo na pobyt a čakanie v Nemecku pri čakaní na rodinné vízum).

    Stručný príbeh, tie isté otázky, ktoré konzultanti tureckých víz v tejto oblasti sordugu môj konzulát získať víza iba oprávnenej inštitúcie v Turecku, žiadatelia z Nemecka mi povedali, že nemohla. Nemecký právnik, právnik, ktorý sa týmito vecami zaoberal, však hovoril opačne.

    Bol som veľmi vystresovaný. Pre každý prípad som sa však 25. októbra dohodol na skúške vo Freiburgu. Musím sa vrátiť do 27 rokov, ale možno, ak by som o vízum požiadal vopred, mysleli sme si, že je možné dokázať, že by som túto skúšku absolvoval zo svojich dokladov o kurze a dokladu o žiadosti o skúšku.

    Je tu niekto, kto má vedomosti alebo skúsenosti s touto situáciou, priatelia. Moja hlava je corba, môj čas je obmedzený. Môj manžel trvá na tom, že je to pravda, ale myslím si, že preskočí časť, kde som tureckým občanom. Tieto veci sú pre nás ťažké, viete. Ak má niekto informácie o tejto téme a chce sa s ním podeliť, veľmi by som ich ocenil. Vopred ďakujem 

    Nesibe of
    Účastník

    Poviem vám, ako ste uviedli vo svojom právniku, vaša práca mala šťastie. :) prepáčte, ale neexistuje spôsob, ako nevyhnutne, takže v prvej a odtiaľ budete brať sertifikanizi nevyhnutne dokonca musíte dostať svoje víza z Turecka, Turecka, aby sa obrátiť na zlúčenie rodiny. Turecko vracia uznaný štát. Moji jediní vysokí utečenci z Bildigimu, ktorí sa vracajú do Turecka, ak sa dá povedať situácia. Za iných okolností môžete, bohužiaľ, zmraziť čokoľvek, čo prinútilo Turecko a Turecko, ktoré robíte pre svoju žiadosť o nemecký konzulát.

    volkanxnumx
    Účastník

    V prvom rade dúfam, že sa vaša cesta skončí čo najskôr a najlepším možným spôsobom pre vás, priateľu.
    Prišiel s turistickým vízom, ktoré som poznal. Pred skončením platnosti víza zložil skúšku a1 v Nemecku a vyhral. Neskôr sa oženil s manželkou na magistráte a získal povolenie na pobyt.Môj skromný názor je, že na to, aby ste takto získali povolenie na pobyt, potrebujete dve nevyhnutné veci.
    1 - Manželka, ktorá pozná svoju prácu a ktorá sa nevzdá tvárou v tvár byrokracii a ktorá sa bude usilovať o svoje práva až do konca
    2-natrafiť na dobrého štátneho zamestnanca, ktorý dokáže prevziať iniciatívu
    Priatelia, ktorí dlho žili v Nemecku, lepšie pochopia, čo tým myslím.

    bezcitný
    Účastník

    Váš partner je neporušený. Jeden. Ak má prácu, má dobrý príjem VS máte veľmi malú šancu, relácie sa môžete zúčastniť v Nemecku, je to na iniciatíve dôstojníka. Počul som, že manželské záležitosti v Dánsku, ktoré budem považovať za dôstojníka, nepôjdu veľmi ľahko do detailov. Dôstojník v Nemecku, prečo sa neženíš atď., Lepšie ako my. Vedia, že aby ste nešli do Turecka, aby ste získali čas na zlúčenie rodiny, atď. Nechcem vám zatemňovať srdce, ale je potrebné byť realistický, ak má váš manžel solídne zamestnanie, máte 100 šance zo 2. % sa zbytočne nestresujte, nedávajte si peniaze právnikovi, návrat na najpevnejšie stretnutie rodiny je menej nákladný. Moja skromná rada

    Mervewehrl
    Účastník

    Vážení priatelia, veľmi pekne vám ďakujem za záujem a návrhy. Vy chlapci súhlasíte. Myslím si, že je to najlepší spôsob, ako požiadať o rodinné vízum bez toho, aby ste strácali čas. Rozhodne si nemyslím, že tento pobyt je náročný a budú pre nás iniciatívou, keď bude existovať vízový typ, napríklad rodinné vízum. Moja žena má dobrý príjem a prácu, ale ja nie som taký. Doklady, ktoré môžem ukázať, sú obmedzené, myslím si, že by to bol sen, keď ešte stále nemám ani certifikát A1. Za týchto zvyšných desať dní tam pôjdeme a zaregistrujeme naše manželstvo na magistráte. Potom sa nám objavili konzulárne trasy :) Podelím sa s vami o vývoj. Dúfam, že mám za posledných 10 dní veľa problémov s ovládaním psaportu :)

    bezcitný
    Účastník

    Prídem, ak tomu dobre rozumiem. Žiadne vízum na zlúčenie rodiny by nebolo problémom. Myslím, že ste to chceli, potom sa mýlite. Pri zlúčení rodiny nie je dôležitá inšpiračná príjmová situácia v tr. Ak je váš manžel (-ka) v dobrom stave, uzavrite manželstvo s nemeckým Rathausom, vráťte sa do angličtiny, ale bude to chvíľu trvať. Vrátite sa bez problémov, nerozširujte oči ľahko na a1. Najdôležitejšou vecou je, že príjem vášho manžela / manželky by mal byť dostatočný na to, aby ste si privyrobili, keď prídete do Nemecka. Neviem, v ktorom štáte sa nachádzate. Nájomné sa pohybuje od 1500 1600 do XNUMX XNUMX eur v závislosti od štátu. Myslím si, že to bude stačiť ako plat

    yenicerixnumx
    Účastník

    Vážení priatelia, veľmi pekne vám ďakujem za záujem a návrhy. Vy chlapci súhlasíte. Myslím si, že je to najlepší spôsob, ako požiadať o rodinné vízum bez toho, aby ste strácali čas. Rozhodne si nemyslím, že tento pobyt je náročný a budú pre nás iniciatívou, keď bude existovať vízový typ, napríklad rodinné vízum. Moja žena má dobrý príjem a prácu, ale ja nie som taký. Doklady, ktoré môžem ukázať, sú obmedzené, myslím si, že by to bol sen, keď ešte stále nemám ani certifikát A1. Za týchto zvyšných desať dní tam pôjdeme a zaregistrujeme naše manželstvo na magistráte. Potom sa nám objavili konzulárne trasy :) Podelím sa s vami o vývoj. Dúfam, že mám za posledných 10 dní veľa problémov s ovládaním psaportu :)

    Priatelia už poskytli potrebnú odpoveď, chcem len pridať niekoľko dodatkov. Rovnaký problém som mal aj pred 3 rokmi a hneď po svadbe sme sa spýtali Rathausty. Zobrali sme sa v Nemecku, ale tí v Nemecku nevydali vízum na zlúčenie rodiny. Povedali, že sa vráťte a požiadajte o vízum na zlúčenie rodiny.
    Povedal by som, že získate dokument A1 bez toho, aby ste strácali čas. Nebudú požadovať doklad o vašom príjme, chcú iba esten v Nemecku, buďte si istí.

    Prajem to najlepšie.

    Mervewehrl
    Účastník

    Prídem, ak tomu dobre rozumiem. Žiadne vízum na zlúčenie rodiny by nebolo problémom. Myslím, že ste to chceli, potom sa mýlite. Pri zlúčení rodiny nie je dôležitá inšpiračná príjmová situácia v tr. Ak je váš manžel (-ka) v dobrom stave, uzavrite manželstvo s nemeckým Rathausom, vráťte sa do angličtiny, ale bude to chvíľu trvať. Vrátite sa bez problémov, nerozširujte oči ľahko na a1. Najdôležitejšou vecou je, že príjem vášho manžela / manželky by mal byť dostatočný na to, aby ste si privyrobili, keď prídete do Nemecka. Neviem, v ktorom štáte sa nachádzate. Nájomné sa pohybuje od 1500 1600 do XNUMX XNUMX eur v závislosti od štátu. Myslím si, že to bude stačiť ako plat

    Áno, je, situácia a plat mojej manželky sú dobré. Bývame v dome jeho starých rodičov. Odkedy vám ten domček ukážeme, nemáme chvalabohu žiadne problémy s nájmom ani platom. Chlapci, dohodol som si stretnutie s rodinou na 20. novembra. Boh ti žehnaj

    Mervewehrl
    Účastník

    Priatelia už poskytli potrebnú odpoveď, chcem len pridať niekoľko dodatkov. Rovnaký problém som mal aj pred 3 rokmi a hneď po svadbe sme sa spýtali Rathausty. Zobrali sme sa v Nemecku, ale tí v Nemecku nevydali vízum na zlúčenie rodiny. Povedali, že sa vráťte a požiadajte o vízum na zlúčenie rodiny.
    Povedal by som, že získate dokument A1 bez toho, aby ste strácali čas. Nebudú požadovať doklad o vašom príjme, chcú iba esten v Nemecku, buďte si istí.

    Prajem to najlepšie.

    Dnes sme zavolali do Rathausu a povedali nám, že ak ste sa nevzali v Dánsku, necháme vás tu zostať, ale vzali ste sa v Dánsku, nie v Nemecku. Dobre som čítal, čo si napísal. Bolo by mi ľúto zostať vo svojom srdci, pretože som sa v Nemecku neoženil. Pokiaľ však chápem, majú snahu všetko nájsť a zaslať. Našťastie ste mi povedali, že sa rozhodli nájsť takú výhovorku a poslať mi, že sme pred odchodom zabránili sklamaniu. Dohodol som sa na zlúčenie rodiny priamo z Istanbulu. Veľa šťastia, priatelia, informujem vás o vývoji.

    Mervewehrl
    Účastník

    Tiež priatelia, 25. októbra som dostal termín skúšky na goethe vo Freiburgu. Myslíte si, že je táto skúška v Nemecku náročnejšia? Môžete mi niečo navrhnúť? Je zrejmé, že trochu vzrušujem pri svojej skúške z histórie v Turecku, som zvedavý, či hovorím

    yenicerixnumx
    Účastník

    Tiež priatelia, 25. októbra som dostal termín skúšky na goethe vo Freiburgu. Myslíte si, že je táto skúška v Nemecku náročnejšia? Môžete mi niečo navrhnúť? Je zrejmé, že trochu vzrušujem pri svojej skúške z histórie v Turecku, som zvedavý, či hovorím

    Teraz mi dovoľte komentovať incident v tlači o tejto téme. Skúšku som mal v Ankare. Keďže termíny skúšok sú v Istanbule plné, dohodol som si termín z Ankary, išiel som na 1 deň a prišiel. Jeden učiteľ bol Turek. Všetci, čo boli predo mnou, boli Turci. Moje vzrušenie sa teda trochu upokojilo a nejako som povedal, že ľudia predo mnou sú Turci a podľa neho sa mi uľavilo.

    Ak však urobíte skúšku v Nemecku, všetci profesori budú Nemci, ale ak narazia na individuálnom pohovore, budú tureckí. Tak neviem. Ak ste si istí svojimi vedomosťami, môžete sa zúčastniť skúšky, pretože som bol v niektorých stresových momentoch nadšený, myslím si, že by som to nedokázal, keby som skúšku absolvoval neskôr v Nemecku, keď som sem neskôr prišiel, hovoril som nad skúškou a2.
    Je to úplne na vás a vašich vedomostiach. Ale ak sa ma spýtate, ak ste si istí vedomosťami, bolo by lepšie získať certifikát a1 v Nemecku. Nemá to vplyv na postup, pretože to už nebude, pretože skúšku robí rovnaká inštitúcia. Ale keď sem prídete, zbavíte sa prvého stresu pri ďalších skúškach, ak pôjdete na skúšku v Nemecku.

    Je to na vás

Zobrazujem 10 odpovedí – 1 až 10 (celkom 10)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.