Núdzový rozvod.

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    derbederxnumx
    Účastník

    Ahojte priatelia, asi 2 roky a 4 mesiace som bol ženatý s manželkou pod rovnakou strechou a problémy mojej ženy s nekonečnými lžami a manželstvo za 1 deň neboli pre mňa. Do konca zasadania zostávali dni a pred 25 týždňami som urobil žiadosť, napísala moja manželka evraga getrennt leben, podpísala ju, odovzdala reláciu nepredlžuje. Ukončil som kurz orientácie b2. Žil som v rovnakom dome 1 roka a svojich 2.5 rokov som venoval tejto osobe, ktorá sa stane mojou manželkou. Čo môžem urobiť teraz, ľudia, stuttgart, vzdialený 10 km, baden w. Nemôžem bez prerušenia pracovať 25 rok v jednej spoločnosti, ale do dnešného dňa som nedostával žiadnu sociálnu pomoc v iných spoločnostiach a pôžičku jeho domu som platil skôr, ako som sa oženil, odkedy som prišiel, a teraz mám robí slávnostný biznis takmer 1 mesiace.
    Pracujem vo veľkej spoločnosti cez zeitfirma. Potrebujem vašu urgentnú podporu. Nemám nikoho. Moja žena ma rozmazala, mojou jedinou chybou je, že odo dňa, keď som prišiel do Nemecka, som pracoval, pracoval, bol pripútaný k môjmu domovu a mojej rodine .. Bolo to trochu dlhé.

    fuk_xnumx
    Účastník

    V Mníchove existujú základné podkovy, hovorím odborník na tieto otázky, niekto tvrdí, že musíte byť ženatý 2 roky, niekto tvrdí, že musíte zostať ženatý 3 roky, niekto tvrdí, že v zákone nie je veľa ľudí, ale myslím si, že najhoršie sedenie predĺžia o 1 rok o 1 rok. 

    derbederxnumx
    Účastník

    V Mníchove existujú základné podkovy, hovorím odborník na tieto otázky, niekto tvrdí, že musíte byť ženatý 2 roky, niekto tvrdí, že musíte zostať ženatý 3 roky, niekto tvrdí, že v zákone nie je veľa ľudí, ale myslím si, že najhoršie sedenie predĺžia o 1 rok o 1 rok.

    Kontaktoval som ho a má výdavky vo výške 3 tisíc eur, uvidíme, či sa odvoláme, dám ti vedieť, čo sa stane.

    volkanxnumx
    Účastník

    Najprv sa skoro uzdravte. Zostávam v reutlingene. Ak chcete opustiť svoje súkromné ​​číslo, pomôžem, ako budem môcť.

    derbederxnumx
    Účastník

    Najprv sa skoro uzdravte. Zostávam v reutlingene. Ak chcete opustiť svoje súkromné ​​číslo, pomôžem, ako budem môcť.

    Hodil som svoje číslo od špeciálneho brata

    bezcitný
    Účastník

    Zdravím pred týmto vláknom veľa. Zdieľali sme a komentovali, dovoľte mi, aby som skúsil znova pomôcť. Ak chcete získať vízum nezávislé od manžela, musíte zostať pod jednou strechou 2 roky, ak je váš manžel / manželka tureckým občanom, 3 roky. Ak sa dostanete na nohy, ak tak urobíte, zvyčajne volajú cudzí kruh späť na VSA turkiyede si myslia, že nepoznajú zákon všetkým, zatiaľ čo žiadne také práva nemajú. Sú povinní rokovať. Inšpirujte Turka. Nie je však problém ani tak, obdobie rozvodu trvalo dva roky, napríklad počas tohto obdobia dajú bydlisko a pokiaľ budete pokračovať v práci, vrátite sa späť k vízu pracovníka s vízami a najdôležitejšie tu je inšpirácia Turka. Ak zarobíte 1000 5 eur, pracujte, nezískajte štátnu pomoc na papieri. Ak teraz žijete osobitne, predlžuje sa tým neurčitý čas pobytu. Musíte pracovať XNUMX rokov a nebude to problém. Ak je mojou osobnou žiadosťou priateľov, ktorí budú klásť tieto otázky, zlúčenie rodiny s dieťaťom, inšpirujte ma, prosím, občianstvom, ak je štátnym občianstvom dieťaťa manželstvo alebo ak ide o manželstvo. Technické údaje. Potom vám môžeme pomôcť podrobnejšie. S pozdravom.

    derbederxnumx
    Účastník

    Zdravím pred týmto vláknom veľa. Zdieľali sme a komentovali, dovoľte mi, aby som skúsil znova pomôcť. Ak chcete získať vízum nezávislé od manžela, musíte zostať pod jednou strechou 2 roky, ak je váš manžel / manželka tureckým občanom, 3 roky. Ak sa dostanete na nohy, ak tak urobíte, zvyčajne volajú cudzí kruh späť na VSA turkiyede si myslia, že nepoznajú zákon všetkým, zatiaľ čo žiadne také práva nemajú. Sú povinní rokovať. Inšpirujte Turka. Nie je však problém ani tak, obdobie rozvodu trvalo dva roky, napríklad počas tohto obdobia dajú bydlisko a pokiaľ budete pokračovať v práci, vrátite sa späť k vízu pracovníka s vízami a najdôležitejšie tu je inšpirácia Turka. Ak zarobíte 1000 5 eur, pracujte, nezískajte štátnu pomoc na papieri. Ak teraz žijete osobitne, predlžuje sa tým neurčitý čas pobytu. Musíte pracovať XNUMX rokov a nebude to problém. Ak je mojou osobnou žiadosťou priateľov, ktorí budú klásť tieto otázky, zlúčenie rodiny s dieťaťom, inšpirujte ma, prosím, občianstvom, ak je štátnym občianstvom dieťaťa manželstvo alebo ak ide o manželstvo. Technické údaje. Potom vám môžeme pomôcť podrobnejšie. S pozdravom.

    Ahoj brat, moja manželka je nemecká občianka.Som ženatý 2 roky a 5 mesiacov a pracujem.Žiadnu pomoc od štátu som nedostal,ale žiaľ,keď natrafíš na rasistu,tak nie. stane, zostanete sami s hrozbami. Kazdopadne som to dala k zakladnej nala, ta to zvladne, ale stoji to malo soli..

    bezcitný
    Účastník

    Ak nespí, márne psychológiu neporušuj. Aj keď zahraničný úrad spôsobí problém, je to v poriadku, môžete minúť nejaké peniaze za právnika, ale získate vízum nezávislé od vášho manžela. Nikto vás nemôže poslať a pokračovať v práci, pokiaľ nepôjdete.

    muhendus
    Účastník

    Ak nie je špeciálna, chcem sa niečo opýtať? Je váš manžel Nemec alebo Turek narodený v Nemecku? Nevedeli ste, že ste boli tiež rasisti bez toho, aby ste sa oženili?

    Rasista nie je jeho manželka, ale chápem úradníka v kancelárii pre cudzincov. Rasista si cudzinca aj tak neberie.

    derbederxnumx
    Účastník

    Ak nie je špeciálna, chcem sa niečo opýtať? Je váš manžel Nemec alebo Turek narodený v Nemecku? Nevedeli ste, že ste boli tiež rasisti bez toho, aby ste sa oženili?

    Prečo by mala byť moja žena rasistická, brat? Dôstojník, ktorý je rasistický .. moja žena je nemecký občan turečtina

Zobrazujem 9 odpovedí – 1 až 9 (celkom 9)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.