A1 EXAM LISTY NOVINKA

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    sevimlihex na
    Účastník

    POTREBUJEM LISTY, ABY MOM POMALI PRIATEĽOM NÚDZOVO MÁTE AKÉKOĽVEK SKÚŠKY, KTORÉ MAJÚ VEDOMOSTI O POSLEDNEJ SKÚŠKE ??

    sevimlihex na
    Účastník

    PRIATELIA NIKOM NEPOMOHnú ..

    reyyan na
    Účastník

    Na webe je veľa príkladov písmen na skúšku A1. Nájdete ju, ak hľadáte sekciu skúšky A1. Je nemožné, aby predmety boli úplne rovnaké so vzorovým listom nových skúšajúcich. Otázky každej skúšky sa líšia od písomných predmetov.

    reyyan na
    Účastník

    drahý hexe

    Dovoľte mi zopakovať to druhýkrát, aby som vám pomohol. Požiadal som vás, aby ste prehľadali web a našli príklady listov na skúšku A1. Spomenul som nemožnosť písmenových predmetov na každej skúške A1, ktoré sú rovnaké ako predmet na písmeno v predchádzajúcej skúške, ale buď si mi nerozumel alebo čo ti teraz môžem povedať. Si pre mňa špeciálny! Odpovedali ste, akoby ste toho toľko vedeli! Napísali ste správu, ako by ste si robili srandu. Keby ste napísali túto správu sem, nie do môjho súkromia, áno, viem toho veľa a nekomentoval som nič, čo neviem. 
    Som na tomto webe od roku 2008 a zdieľal som všetko, čo viem, a dozvedel som sa čo najviac, ako viem. Nie je potrebné hrubosť. Nemôžete mi poslať komentár k súkromnej správe s hlúpym slovom ako moja krásna. Tí, ktorí ma poznajú na tomto webe, to vedia. V rámci svojich vedomostí som sa snažil pomôcť, ako som mohol. Na tomto webe som sa dozvedel, čo neviem. Dobre !!!! [

    sevimlihex na
    Účastník

    :)

    mürselxnumx
    Účastník

    a1 V septembri 2015 nevyšli nejaké listy?Preboha, napíšte ich, ak ich budeme zdieľať, budú to veľmi užitočné pre tých, ktorí budú robiť skúšku a pisateľ dostane veľa modlitieb. 

    haribo1
    Účastník

    Zdieľam dva príklady listov, priatelia. Prvé písmeno vyšlo na skúške, ktorú som zložil 08. decembra, a druhé je ďalším príkladom listu, ktorý vyšiel na skúškach.

    Sie fahren am nachsten Donnerstag nach Leipzig. Sie brauchen ein Zimmer für eine Nacht.
    Schreiben Sie an das Gastehaus:
    -Warum schreiben Sie?
    -Preis Zimmer?
    -Ankunftzeit

    druhý tiež

    Sie haben Ihre Freundin Anna lange nicht gesehen und möchten mit ihr Essen gehen.
    Schreiben Sie exp:
    -Warum schreiben Sie?
    -Ja. Essen
    -Treffen wann

    Poďte všetci.

    beklemeyap Up
    Účastník

    https://youtu.be/E89NOQ59AYQ    Toto video som našiel na YouTube. Existuje viac ako 50 príkladov pre tých, ktorí to potrebujú.

Zobrazujem 7 odpovedí – 1 až 7 (celkom 7)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.