SKÚŠKA Zjednotenia rodiny A1 ?????

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    hcrsvml
    Účastník

    PRIATELIA, MÁTE NOVÚ SKÚŠKU? TSKRLR.

    fuk_xnumx
    Účastník

    môj priateľ, nájdi staré písmená v písmenách, sú na webe, pracuj pre nich, sú všetky rovnaké bez zmeny

    Môj raj
    Účastník

    môj priateľ, nájdi staré písmená v písmenách, sú na webe, pracuj pre nich, sú všetky rovnaké bez zmeny

    Sú to tí na tomto webe alebo tí na Goetheho webe?

    fuk_xnumx
    Účastník

    Nezáleží na tom, že stačí preskúmať všetky listy, ktoré vychádzajú rovnako ako tie, ktoré tu vyjdú, najmenej 2 alebo 3 krát, každopádne nie je k dispozícii 30 listov na zozbieranie, je ľahké ich celkom preskúmať „Je ľahké si ich všetky prezrieť doma. dôležité

    Môj raj
    Účastník

    Nezáleží na tom, že stačí preskúmať všetky listy, ktoré vychádzajú rovnako ako tie, ktoré tu vyjdú, najmenej 2 alebo 3 krát, každopádne nie je k dispozícii 30 listov na zozbieranie, je ľahké ich celkom preskúmať „Je ľahké si ich všetky prezrieť doma. dôležité

    mýliš sa, za každú sekciu máš 25 bodov

    fuk_xnumx
    Účastník

    Nemýlim sa, písmeno má 10 bodov, aká je časť, kde je vaše písmeno, či nie je schreiben, nie je v ňom ani jedno písmeno, existujú ďalšie predmety, ktoré musíte napísať, nepovedal som sekciu, ale aj si ju dobre prečítajte, pretože má 10 bodov.

    mýliš sa, za každú sekciu máš 25 bodov

    netalman by
    Účastník

    Dobrý deň,

    bohužiaľ sa mýlite Časť Schreiben (písanie) pozostáva z 25 bodov a pozostáva z písania listov a vypĺňania formulárov.
    Po písmenách spolu 17 bodov. Je napísaná podľa pokynov, ktoré dávajú. Titul a rozlúčka získavajú po 1 bode, počet smerníc v strede sa delí 15. Vo formulári je uvedených 8 bodov a jeden text. Podľa týchto informácií je položených 5 otázok. Každý 1,66 bodu.

    fuk_xnumx
    Účastník

    Chcel som povedať základné body, každá časť má 15 bodov v základných bodoch a 10 bodov v písmene, myslím to samozrejme, potom sa to vynásobí 1,66, potom sa valia rovno, vlastne rovnakým jazykom, akým hovoríme. ..

    netalman by
    Účastník

    Prepáčte, že musím písať znova, ale takzvané základné skóre je niečo iné. Ale pri tejto skúške je 15 otázok v sekcii Čítanie a počúvanie, nie 15 základných bodov a hodnota každej je 1,66 bodu. spolu teda 25 bodov.

    V sekcii písania má list 17 bodov, formulár pozostáva z 5 otázok, je teda 5 x 1,66: 8 bodov.

    Na druhej strane, hodnota otázok a odpovedí sa od seba navzájom veľmi líši. V skutočnosti je verbálna anotácia príliš dlhá a podrobná na to, aby som ju teraz vysvetľoval. Stručne: Otázky a vety sú takmer dvakrát dlhšie ako vety s odpoveďami a pri zapisovaní poznámok majú inštruktori 3 systémy hodnotenia a podľa toho si robia poznámky. Miera zrozumiteľnosti odpovede žiaka, konštrukcia viet, dlhé alebo krátke odpovede a pod. známky podľa niektorých kritérií, ako napr Existujú teda plné známky, polovičné značky a nuly. Ale keď poviete plný prospech, pol ročník, dostanete plný prospech alebo polovicu hodnoty danej vety. Napríklad nemohol položiť 3-bodovú otázku úplne, ako keby dostal polovicu.

    Môj raj
    Účastník

    Prepáčte, že musím písať znova, ale takzvané základné skóre je niečo iné. Ale pri tejto skúške je 15 otázok v sekcii Čítanie a počúvanie, nie 15 základných bodov a hodnota každej je 1,66 bodu. spolu teda 25 bodov.

    V sekcii písania má list 17 bodov, formulár pozostáva z 5 otázok, je teda 5 x 1,66: 8 bodov.

    Na druhej strane, hodnota otázok a odpovedí sa od seba navzájom veľmi líši. V skutočnosti je verbálna anotácia príliš dlhá a podrobná na to, aby som ju teraz vysvetľoval. Stručne: Otázky a vety sú takmer dvakrát dlhšie ako vety s odpoveďami a pri zapisovaní poznámok majú inštruktori 3 systémy hodnotenia a podľa toho si robia poznámky. Miera zrozumiteľnosti odpovede žiaka, konštrukcia viet, dlhé alebo krátke odpovede a pod. známky podľa niektorých kritérií, ako napr Existujú teda plné známky, polovičné značky a nuly. Ale keď poviete plný prospech, pol ročník, dostanete plný prospech alebo polovicu hodnoty danej vety. Napríklad nemohol položiť 3-bodovú otázku úplne, ako keby dostal polovicu.

    Pozrú sa teda na list a zistia, či nie je chyba v písaní, je možné z neho získať body, alebo sa len pozerajú na to, aby boli zrozumiteľné?

    netalman by
    Účastník

    Dobrý deň,

    Ako budú vedieť, že rozumieš, keď nenapíšeš správne odpovede???:)

    Musíte napísať odpoveď podľa pokynov uvedených v liste. Povedzme, že ste urobili chybu, podľa toho vám klesne známka.

    Prečo to hovorím? Niekedy úloha uvedená v liste hovorí: „Máte párty, pozvite svojich priateľov“, ale niektorí ľudia to chápu ako „váš priateľ má párty“ a napíšu perfektný list, nie sú tam žiadne gramatické chyby ani slová, ale známka, ktorú dostane, je -0-. Pretože nedodržal pokyny uvedené v liste. Ale v skutočnosti, ak rozumiete zadanému písmenu, ale nesprávne napísané slovo alebo máte podobné menšie chyby, potom vám podľa toho odpočítajú známku, nevymažú všetky.

    Môj raj
    Účastník

    Dobrý deň,

    Ako budú vedieť, že rozumieš, keď nenapíšeš správne odpovede???:)

    Musíte napísať odpoveď podľa pokynov uvedených v liste. Povedzme, že ste urobili chybu, podľa toho vám klesne známka.

    Prečo to hovorím? Niekedy úloha uvedená v liste hovorí: „Máte párty, pozvite svojich priateľov“, ale niektorí ľudia to chápu ako „váš priateľ má párty“ a napíšu perfektný list, nie sú tam žiadne gramatické chyby ani slová, ale známka, ktorú dostane, je -0-. Pretože nedodržal pokyny uvedené v liste. Ale v skutočnosti, ak rozumiete zadanému písmenu, ale nesprávne napísané slovo alebo máte podobné menšie chyby, potom vám podľa toho odpočítajú známku, nevymažú všetky.

    V tomto zmysle som nepožiadal, aby som napríklad písal labe namiesto liebe, aby som písal haló namiesto haló, pýtal som sa, či sa zabudnú dve písmena, keď sa zabudnú také dve písmená, stále je jasné, čo týmito dvoma písmenami myslíte , ale spýtal som sa, či sa pozerajú na tú softvérovú chybu, inak si samozrejme robia poznámky, je to normálne.

    netalman by
    Účastník

    áno, bohužiaľ to zmažú.

    berke0808
    Účastník

    Dobrý deň, priatelia, vstúpil som do 4. apríla v Ankare a vyhral som skúšku. Výsledok skúšky je nasledujúci; počúvanie 25 bodov písanie 25 bodov písanie rozhovoru 25 bodov písanie je 25 bodov, písanie je 15 bodov, fórum je 10 bodov, počúvanie a počúvanie 30 otázky písomne ​​15 otázok pri počúvaní 15 otázok pri písaní XNUMX otázok pri počúvaní bide dikakt Čo musíte urobiť, je vložiť slovo, ktoré vychádza z témy, na karty s obrázkami do vety, inak to neprijmú, preskočia to.

Zobrazujem 13 odpovedí – 1 až 13 (celkom 13)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.