Ako vyzerá certifikát o zlúčení rodiny A1? Tu máš

> fóra > Zdieľanie o nemeckom jazyku A1, A2, B1, nemecký KPDS, KPSS a iné nemecké skúšky > Ako vyzerá certifikát o zlúčení rodiny A1? Tu máš

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    smail of
    Účastník

    Už sa ľudia pýtali, ako je to s certifikátom A1, čo robíte. :)
    c3b6nhj5.jpg

    c3b6nhj5.jpg

    vysoký
    Účastník

    Tak tento problém si vyriešil... ;D

    smail of
    Účastník

    Tak tento problém si vyriešil... ;D

    Ďakujem veľmi pekne brat. Ďalším mojim priateľom, ktorí čakajú. Som si istý, že to môže dosiahnuť KAŽDÝ...

    chýbal si mi
    Účastník

    Dúfam, že je to pekný certifikát :) Gratulujem...

    ayseyildiz
    návštevník

    veľa šťastia...gratulujem..

    black_kar23
    Účastník

    Blahoželám priateľu, nech nám Boh dá požehnanie, modlime sa jeden za druhého...

    balzam
    Účastník

    Nech sa s týmto dokumentom dostanú k Božej spravodlivosti.
    Pre tých, ktorí majú zdravotné postihnutie, aby videli svoje deti v súvislosti s týmto dokumentom, aj keď tento dokument dostanem, mám nárok na halal.
    Aj keď píše do akejkoľvek knihy, do inštitúcie je zahrnutá inštitúcia, ktorá mu dáva peniaze do vrecka.
    Hovorím ti hanbu. 115 líra je mesto a skúška. Ak uspejete !! Tí, ktorí nemôžu prejsť 2-3-4 zamiesť z ulice, tieto peniaze, čo ľudia !! Dobrú chuť pre tých, ktorí si z tejto práce nosia chlieb do vrecka.
    Pomysli na to sústo .. Pokiaľ si len myslíš!

    ÚSMEV
    Účastník

    veľa šťastia brácho

    posledný-samuraj
    Účastník

    Nech sa s týmto dokumentom dostanú k Božej spravodlivosti.
    Pre tých, ktorí majú zdravotné postihnutie, aby videli svoje deti v súvislosti s týmto dokumentom, aj keď tento dokument dostanem, mám nárok na halal.
    Aj keď píše do akejkoľvek knihy, do inštitúcie je zahrnutá inštitúcia, ktorá mu dáva peniaze do vrecka.
    Hovorím ti hanbu. 115 líra je mesto a skúška. Ak uspejete !! Tí, ktorí nemôžu prejsť 2-3-4 zamiesť z ulice, tieto peniaze, čo ľudia !! Dobrú chuť pre tých, ktorí si z tejto práce nosia chlieb do vrecka.
    Pomysli na to sústo .. Pokiaľ si len myslíš!

    Pane, hovorili ste veľmi dobre. Možno sú to slová, ktoré väčšina z nás nemôže vysloviť, ďakujem.

    lieska01
    Účastník

    NECH MI BOH ODPUSTÍ A BOH NAVŽDY ZDIEĽA ZAKÁZANÉ PENIAZE DOVOLTE MI POVEDZŤ NIEČO TOTO JE LEN ZARÁBAŤ PENIAZE Z VRECKÁ TURKOV JE ZAKÁZANÉ A HRIECH CELKOVÝ POPLATOK ZA SKÚŠKU JE 150 YTL PREMÝŠĽAJ KOĽKO PEŇAZÍ DEŇ AKO JE TÁ SPRAVODLIVOSŤ NEVIDÍME NAŠE LÁSKY NEVIEME SA DÁŤ SPOLU, ALE JE TO PEKNÉ Ó MÔJ BOŽE BY MAL NIEČO TOTO UROBIŤ, ABY TÝCH, KTORÍ NÁS JEDÚ Z NOSU, PRIVEDIE, že im to stojí za to. takto nás mučte, ale nech nezabúdajú, že BOH JE JEDEN A JEDEN...

    amedxnumx
    Účastník

    Tento dokument som odstránil po dobu 3 mesiacov, odkedy som ho získal, vyhodil som ho, nepozerám sa na tvoju tvár, keď je hotovo

    IGMG-Frankfurt
    Účastník

    Už sa ľudia pýtali, ako je to s certifikátom A1, čo robíte. :)
    c3b6nhj5.jpg

    c3b6nhj5.jpg

    Veľa šťastia mojej žene...

    pariah34
    Účastník

    Diplom, ktorý vydáva Viedenská univerzita, je lepší, ale na jeho získanie je potrebné Grundstufe 1-2-3-4 Mittelstufe-m1-2-3-, čiže spolu 8 mesiacov, 5 dní v týždni, 2 hodiny denne ani slovo po turecky.Kedze skola ma jazykovy kurz je velmi kvalitny,cena je 2 eur za 1500 obdobia

    Suzanne
    Účastník

    Dobrý deň, nastúpila som na túto skúšku, ale certifikát nám nedali ???

    ozhan_c84
    Účastník

    Ahojte priatelia, chystám sa na špeciálny kurz sadry, hádam v najbližšej dobe urobím skúšku. Dnešného 2.apríla v apríli som počul sye. Pôjdem dovnútra, ale myslím, že budem pokračovať ten kurz, aby som sa zlepšil

    kemalsivas
    Účastník

    Už sa ľudia pýtali, ako je to s certifikátom A1, čo robíte. :)
    c3b6nhj5.jpg

    c3b6nhj5.jpg

    Mám také osvedčenie, že dlžím 300 TL, yuppi :) alkis :) hiihi :) zahanbený :) vtipný :): haha: nainštalovať;)

Zobrazujem 15 odpovedí – 1 až 15 (celkom 25)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.