Tí, ktorí čakajú a dostanú vízum na jazykové kurzy do roku 2020 v Nemecku

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    GurkanTopal
    Účastník

    Ahoj moji drahí starší, moji drahí priatelia.
    Žiadosť som podal v Izmire dňa 27.02.2020. Moja žiadosť bola dobrá. Nastala aplikácia naladená na rozhovor. Z dôvodu pandémie však z mojej žiadosti po dobu 6 mesiacov nevychádza žiadny zvuk. Na konzulát mi zavolali iba raz a suma blokovaného účtu sa zvýšila z 1 EUR na 853 EUR a bola som požiadaná o aktualizáciu sumy na mojom účte a odoslanie dokumentu. Aj keď je táto situácia nepríjemná, aspoň som sa vyjadril, že bola vo fáze vyšetrovania. Dúfal som tiež, že by odo mňa nechceli, aby som si inovoval blokovaný účet, ak to odmietnu. Stále však neexistuje žiadna pozitívna alebo negatívna odpoveď. Je niekto, kto čaká alebo požiada o vízum na jazykový kurz ako ja?

    Nesibe of
    Účastník

    Ahoj moji drahí starší, moji drahí priatelia.
    Žiadosť som podal v Izmire dňa 27.02.2020. Moja žiadosť bola dobrá. Nastala aplikácia naladená na rozhovor. Z dôvodu pandémie však z mojej žiadosti po dobu 6 mesiacov nevychádza žiadny zvuk. Na konzulát mi zavolali iba raz a suma blokovaného účtu sa zvýšila z 1 EUR na 853 EUR a bola som požiadaná o aktualizáciu sumy na mojom účte a odoslanie dokumentu. Aj keď je táto situácia nepríjemná, aspoň som sa vyjadril, že bola vo fáze vyšetrovania. Dúfal som tiež, že by odo mňa nechceli, aby som si inovoval blokovaný účet, ak to odmietnu. Stále však neexistuje žiadna pozitívna alebo negatívna odpoveď. Je niekto, kto čaká alebo požiada o vízum na jazykový kurz ako ja?

    Váš proces trval naozaj dlho. Vo váš prospech je kontaktovať cudzineckú políciu v mieste určenia. Aktualizovali ste dokument blokovaného účtu, musíte ho poslať a musíte pridať ešte 1 mesiac. Najlepšie je, že sa vrhnú do procesu a poskytnú potrebnú výhovorku. Ani ja som si nenajal vedu, kvôli dlhému procesu prídem o dom atď. Prezentáciou podobnej situácie môžete trochu zrýchliť cudzineckú políciu v cieľovom mieste. Moja skromná rada 😇

Zobrazuje sa 1 odpoveď (1 celkom)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.