3-ročný pobyt namiesto 1-ročného zrušenia

VITAJTE NA FÓRA ALMANCAX. VŠETKY INFORMÁCIE, KTORÉ HĽADÁTE O NEMECKU A NEMECKOM JAZYKU, NÁJDETE NA NAŠICH FÓRACH.
    Ohne idealien
    Účastník

    Už som ti to povedal. Po 6 rokoch života s manželkou v Nemecku som odišiel z domu. Predĺžil som si sedenie s manželkou 12 dní pred odchodom z domu, aj keď mali odo mňa všetko, čo chceli, aj tak mi dali 3 roky pobytu. Odišiel som z domu, manželka napísala list cudzineckej kancelárii, napísala, že som sa oženil za Nemecko... V každom prípade mi nedali pobytovú kartu, robili prieskum. Išiel som za právnikom 10 dní pred uplynutím platnosti fiktionsbescheinugun, ktorý mi bol daný, právnik povedal, že sa o to postará za 1.500 eur. Začal som s odvahou čakať až do posledného dňa. V posledných 2 dňoch mi dali termín a opäť ma požiadali o fotku. Okamžite som pochopila, že 3 ročné sedenie sa ruší a teraz dajú novú reláciu nezávislú od manželov. Bolo to tak, dostal som 1-ročnú nezávislú reláciu.
    Moja otázka znie, či sa na konci tohto 1 roka predĺži o ďalší rok? Kedy ho dostanem na neurčito? Alebo môžem získať nemecké občianstvo?

    Zachránil si ma 1 rok, brácho, dúfam, že jedného dňa budem voľný ako ty. Nie je deň, aby sa mi nevyhrážali a neurážali.

    Nesibe of
    Účastník

    Myslím, že ste natrafili na otravného dôstojníka, preto. V opačnom prípade vám v dôsledku svojich smiešnych činov odoberú niečo, čo si zaslúžite, a nahradia to niečím iným. Zvláštne…

Zobrazujem 2 odpovedí – 1 až 2 (celkom 2)
  • Ak chcete odpovedať na túto tému, musíte byť prihlásený.