Almanca, Almanya 3 yıllık oturum iptal yerine 1 yıllık - ALMANCAX

3-ročný pobyt namiesto 1-ročného zrušenia

• 2 Odpovedať
  • Zobrazenia 411

Člen 0 a návštevník 1 kontroluje.

offline Ohne idealien

• Junior Mitglied 2
  • Správa: 42
  • Úroveň 0
3-ročný pobyt namiesto 1-ročného zrušenia
« : 27. november 2022, 12:02:57 »

Už som ti to povedal. Po 6 rokoch života s manželkou v Nemecku som odišiel z domu. Predĺžil som si sedenie s manželkou 12 dní pred odchodom z domu, aj keď mali odo mňa všetko, čo chceli, aj tak mi dali 3 roky pobytu. Odišiel som z domu, manželka napísala list cudzineckej kancelárii, napísala, že som sa oženil za Nemecko... V každom prípade mi nedali pobytovú kartu, robili prieskum. Išiel som za právnikom 10 dní pred uplynutím platnosti fiktionsbescheinugun, ktorý mi bol daný, právnik povedal, že sa o to postará za 1.500 eur. Začal som s odvahou čakať až do posledného dňa. V posledných 2 dňoch mi dali termín a opäť ma požiadali o fotku. Okamžite som pochopila, že 3 ročné sedenie sa ruší a teraz dajú novú reláciu nezávislú od manželov. Bolo to tak, dostal som 1-ročnú nezávislú reláciu.
Moja otázka znie, či sa na konci tohto 1 roka predĺži o ďalší rok? Kedy ho dostanem na neurčito? Alebo môžem získať nemecké občianstvo?

offline Gróf z Monte Cristo

• Junior Mitglied 2
  • Správa: 51
  • Úroveň 0
Re: Zrušenie relácie na 3 rok namiesto 1 rokov
« Odpoveď #1: 11. decembra 2022 o 04:38:03 »
Zachránil si ma 1 rok, brácho, dúfam, že jedného dňa budem voľný ako ty. Nie je deň, aby sa mi nevyhrážali a neurážali.

offline Nesibe of

• Voll Mitglied 2
  • Správa: 131
  • Úroveň 0
Re: Zrušenie relácie na 3 rok namiesto 1 rokov
« Odpoveď #2: 14. decembra 2022 o 03:25:58 »
Myslím, že ste natrafili na malého dôstojníka, preto. V opačnom prípade je to, čo robia, smiešne, berú vám niečo, čo si zaslúžite, a namiesto toho robia niečo iné. Zvláštne...

Nemecký preklad | Učenie nemeckého jazyka | Nemecké čísla | Predstavujeme nemeckú nemčinu
Nemecké dni | Nemecký Kelimeler | Nemecké piesne | Nemecké farby | Archív fóra

GERMANCAX INTERNATIONAL: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu