Nemec, Nemecko Môžem sa presťahovať do Belgicka s povolením na pobyt prijatým z Nemecka? - NEMČINA

Môžem sa presťahovať do Belgicka s povolením na pobyt prijatým z Nemecka?

• 1 Odpovedať
  • Zobrazenia 10579

Člen 0 a návštevník 1 kontroluje.

offline Oberfrance

• Junior Mitglied 2
  • Správa: 45
  • Úroveň 0

Dobrý deň,

Môj bývalý nemecký občan som prišiel do Nemecka ako turecký občan a čakám na vydanie zasadnutia. S Božím dovolením to budem mať až 2 týždne. Moje meno tu momentálne nefunguje.

Máme dom a pracovné príležitosti v Belgicku. Môžeme sa s manželkou presťahovať do Belgicka a žiť tam s bydliskom, odkiaľ som sa dostal odtiaľto? Viem, že ak je môj manžel občanom EÚ, má právo sa presťahovať, ak ukáže svoj dom. Bude to teda ako presťahovať sa z jedného miesta Nemecka na iné miesto. Budú chcieť tiež nejaké podmienky? Aké sú podrobnosti? Ocenil by som, keby vám mohli pomôcť znalí priatelia.

offline Jesse 7

• Nováčik
  • *
  • Správa: 2
  • Úroveň 0
Re: Môžem sa s reláciou presťahovať do Belgicka z Nemecka?
« Odpoveď #1: 07. marec 2022, 06:07:54 »
Na pravej strane stoličky je odpadkový kôš, na operadle stoličky je posteľ, na pravej strane okna je skriňa, v skrini sú knihy, vedľa je šatníková skriňa. skriňa, v šatníku je ozdoba.

Nemecký preklad | Učenie nemeckého jazyka | Nemecké čísla | Predstavujeme nemeckú nemčinu
Nemecké dni | Nemecký Kelimeler | Nemecké piesne | Nemecké farby | Archív fóra

GERMANCAX INTERNATIONAL: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu