Nemec, Nemecko Koľko ich máte? - NEMECKO

VAŠE KVALITNÉ ČÍSLO KaC?

• 16 Odpovedať
  • Zobrazenia 12160

Člen 0 a návštevník 1 kontroluje.

melisözg na

• návštevník
Re: KOĽKO MÁTE?
« Odpoveď #11: 03. január 2007, 11:33:13 »

milý bobol, táto časť už zdieľanie konverzácií mimo témy. Ak chcete získať informácie o časoch, môžete využiť časovú sekciu v nemčine, myslím, že ste taký článok napísali, pretože ste túto časť nevideli.

yazyagmuruxnumx

• návštevník
« Odpoveď #12: 04. januára 2007 o 12:46:04 »
Rozhodne súhlasím s Melisom Ozgeom, mojím priateľom, osobne sa dozviete, čo je kapitola, ktorú ste si prečítali pred napísaním článku, aspoň ak si prečítate jeho názov. Nemecké informácie nájdete aj v prípade, že si v hornej časti prehliadnete aktuálnu stránku, ale ak sa potápate priamo tu, nenájdete na danom mieste nič, požiadajte o pomoc skôr, ako požiadate !!

offline kelebekgib

• Ceyda
  • Voll Mitglied 2
  • Správa: 143
  • Úroveň 34
  • Pohlavie: Pani
    • KiSiSeL BLoGuM
« Odpoveď #13: 04. januára 2007 o 01:03:18 »
Ayy, tiež som bol prekvapený, myslím, že sem priamo vošiel priateľ, ktorý mal nedorozumenie. Každopádne, také veci sa stávajú :)
Milujem ťa s veľkým srdcom.
Nie moje oči, ale srdce, ktoré vás vidí.
Boli ste v krvi mojich žíl, prišiel si sedieť vo svojom srdci
Nemôžete byť nikde inde.
Musíte byť na svojom najcennejšom mieste, v mojom srdci, zostať tam ...
Nie ste hosťom. Si moja dcéra ...
Toto je skutočný skutočný majiteľ ...

offline csi_wien

• csi_wien
  • Nováčik
  • *
  • Správa: 7
  • Úroveň 1
« Odpoveď #14: 04. január 2007, 05:14:08 »
Ukázalo sa, že to bolo 7 aj pre mňa priateľov a veľmi pekná práca ďakujem
každý okamih je ďalšou zmenou

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Správa: 7470
  • Úroveň 140
  • Pohlavie: Záliv
« Odpoveď #15: 01. októbra 2012 o 02:28:25 »
Číslo osudu 1

„VEDÚCI“ Ste priekopníkom, vodcom, sprievodcom a plánovačom.
Máte skutočne silnú osobnosť. Vaše miesto je kapitán kosku. Poslušnosť voči druhým je pre vás cudzí pojem. Ste mimoriadne kreatívni a talentovaní. Máte bojovného ducha potrebného na to, aby ste čo najskôr žili a realizovali svoje nápady. Humor vzostupu je základom vášho života.
Tvrdo pracujete, aby ste dosiahli úspech, po ktorom túžite. Pretože máte schopnosť riadiť, môžete udalosti zvládnuť okamžite. Táto schopnosť platí vo všetkých oblastiach života.
Nástroje vášho odhodlania, sily a vôle. A tieto nástroje používate s veľkou zručnosťou. Niekedy ukážete negatívne stránky týchto kvalít. V takýchto situáciách môžete byť mimoriadne agresívni. Spôsob, ako dosiahnuť to, čo chcete, je urobiť si vo svojich vzťahoch jemnosť. Za krátky čas získate späť svoje vedenie aj tvoji priatelia.

--> 21.08.1988 -> 2+1+0+8+1+9+8+8=37 -> 3+7=10 -> 1+0=1

Neviem, kto to vypočítal a kto urobil nasledujúce rozhodnutia. V skutočnosti je to hlúpe, ale či to je pravda alebo nie, môžeme zistiť iba vyskúšaním. :)
"Vy ste našli spoločenstvo, ktoré volá po láske, objednáva dobrotu a mužov zo zlého. Tu sú tí, ktorí sú oslobodení. "Imám, 104.

"Mŕtvych nasledujú tri veci: jeho rodina, jeho majetok a jeho skutky. Dve z nich sa vrátia; jedna zostáva: jeho rodina a majetok sa vrátia; jeho čin zostáva." (Hadith Sharif)

Jedna hodina, päťkrát modlitba stačí na umývanie. Zaujímalo by ma, či strávil dvadsaťtri hodín v tomto krátkom svete života. a ten dlhý život nestrávil ani hodinu., koľko škôd, koľko seba-útlaku, koľko sa pohybuje kalifátna myseľ!

Avšak v modlitbe, duša, srdce, myseľ má veľké pohodlie. Nie je to také ťažké ako predmet.

Risale-i Nur (Slová)

ÚŽASNÉ RIEŠENIE, AK HOVORÍTE, ŽE SA NEVIETE MODLITE
https://youtu.be/Vrir-bb-uv4

ČO SA NAUČÍTE, ZMENÍ VÁŠ ŽIVOT
https://youtu.be/WqU_DXlUebA

AKO UKÁZAŤ - ČO NÁJDEME
https://youtu.be/dlRfliX39Sg

offline mixovocie

• Nováčik
  • *
  • Správa: 1
  • Úroveň 0
« Odpoveď #16: 13. júl 2022, 05:33:50 »
osudové číslo, Myslím, že pri správnom výpočte obsahuje dobré informácie. úspechy...

Nemecký preklad | Učenie nemeckého jazyka | Nemecké čísla | Predstavujeme nemeckú nemčinu
Nemecké dni | Nemecký Kelimeler | Nemecké piesne | Nemecké farby | Archív fóra

GERMANCAX INTERNATIONAL: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu